PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Kartingists Roberts Vītols: treniņš Latvijā, skola Igaunijā, panākumi Baltijā! (08.06.2011).

Provento Racing komandas jaunais sportists Roberts Vītols aizvadījis veiksmīgu periodu Baltijas kartinga sacensībās, gūstot uzvaru Latvijas čempionāta posmā, vērtīgu pieredzi Igaunijas sacensībā un līdz šim nozīmīgāko sasniegumu – trešo vietu Baltijas čempionāta posmā Lietuvā.

 

Uzvara Latvijas čempionāta posmā

Pirms laika Provento Racing braucējs Roberts Vītols aizvadīja Latvijas kartinga čempionāta posmu, kur Micro klasē sasniedza savu pirmo uzvaru nacionālajā seriālā. Sacīkste izdevās pārliecinoša, tomēr komanda atzīst, ka nav pamata lielām svinībām, jo Micro klasē šobrīd varētu būt lielāka konkurence. Roberta tēvs, autosportists Uģis Vītols skaidro: „Protams, prieks, ka komanda un tās braucējs izpildīja uzdevumu – sasniegt uzvaru Latvijas čempionāta sacīkstē. Taču objektīvi diez vai vajadzētu būt citādi, jo šobrīd mūsu galvenie konkurenti ir tikko kartinga gaitas sākuši puiši, kuriem vēl jāgūst pieredze. Prieks, ka viņi ir un startē, domāju, ka aug laba jaunā maiņa. Taču nepieciešams, lai Micro klasē būtu lielāka konkurence un cīņa. Šonedēļ gaidāmajā posmā Kandavā pieteicies Baltkrievijas sportists – ļoti labi un, lai ārzemnieku ir vairāk!”

 

Perfekta skola Igaunijas čempionātā

Roberts Vītols startējis arī divos Igaunijas kartinga čempionāta posmos. Kopvērtējumā pēc šīm sacīkstēm atrodoties piektajā vietā, sportists un komanda atzīst, ka var cīnīties arī par vietu trijniekā. Taču galvenais, ko sniedz Igaunijas lielā konkurence – pieredze. Uģis Vītols: „Neapšaubāmi, redzams Roberta un mūsu progress, ja reiz spēcīgajā Igaunijas čempionātā esam pirmā piecinieka līmenī. Tomēr šobrīd iezīmējas nianse: Roberts ir ļoti ātrs treniņos un kvalifikācijā, stabili top-5 rezultāti, bijis pat otrā rezultāta īpašnieks. Taču sacīkstēs ar kopēju startu pietrūkst tiešās cīņas pieredzes, vēl jāpielāgojas kontaktcīņām. Tātad ātrums ir, trajektoriju izpratne, braucot vienam, ir, bet jāturpina darboties bara braukšanā. Robertam viņa vecumā sacīkstēs jāapgūst daudz praktisku, fizikālu lietu, kuras viņam otrajā klasē skolā vēl nemāca – aizvējš, trajektorijas, veiktā ceļa garums pagriezienos. Ja ne citādi, tad autosports rada izpratni par svarīgām lietām jau mazā vecumā!”

 

Pjedestāls Baltijas čempionātā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Provento Racing braucējs Roberts Vītols startēja Baltijas kartinga čempionāta otrajā posmā. 16 dalībnieku konkurencē sasniegta trešā vieta, līdz pat finišam spēkojoties par otro pozīciju, piekāpjoties par 0,8 sekundēm. Turklāt finālbrauciena laikā uzrādīts brauciena ātrākais aplis. Uģis Vītols komentē rezultātu: „Šajā Lietuvas trasē startējām pirmo reizi, tāpēc pirms sacīkstes nezinājām, uz ko varam cerēt. Tomēr klusībā ticēju, ka varam būt uz pjedestāla. Patīkami, ka atdeve no Roberta bija simtprocentīga, gan trasē, gan ārpus trases. Ātrākais fināla aplis liecina, ka sportistam ir potenciāls un mēs kā komanda soļojam pareizajā virzienā. Arī sacīkstēs ir iespējama pirmā vieta, viss ir atkarīgs no pieredzes, kuru Roberts ar katru sacīksti krāj. Patīkami, ka sportists arī pats daudz analizē un vērtē notiekošo, viņam sāk veidoties savs braukšanas stils, izmanto padomdevēju dotos padomus. Lieliski!”

 

Turpinājums saspringts

Cīņa turpināsies arī nākamajās nedēļas nogalēs. Šonedēļ Kandavā notiks kārtējais Latvijas čempionāta posms. Savukārt nedēļu vēlāk jādodas uz Robertam Vītolam līdz šim nezināmo Raplas trasi Igaunijā, kur notiks šīs valsts čempionāta nākamā sacīkste. „Man ir prieks, ka varam cīnīties ar Baltijas labākajiem Micro klasē. Tāpat milzīgs gandarījums, ka Baltijas cīņās saņēmām daudz labu padomu un laba vēlējumus no Latvijas pieredzējušajām komandām un to speciālistiem. Mums juta līdzi gan Modris Steinerts, gan Aigars Zviedris, gan daudzi citi. Tas padara gaisotni patīkamu un cīņu baudāmu! Paldies visiem par palīdzību!,” atzīmē Uģis Vītols.

 

Provento Racing informācija

Uģis Vītols, +371 29205305
Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv