PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Provento pilots Roberts Vītols uz pjedestāla Igaunijā un Baltijā, līderis Latvijā

Provento Racing komandas kartinga braucējs Roberts Vītols aizvadījis veiksmīgu sacensību periodu. Pēc cīņām Latvijā un Igaunijā rīdzinieks ir pārliecinošs Latvijas čempionāta Micro klases līderis, Baltijas čempionātā šobrīd otrā vieta, bet Igaunijas čempionātā, kas ir reģiona viens no augstvērtīgākajiem seriāliem, sasniegta pirmā pjedestāla pozīcija – otrā vieta Raplas posmā. Mērķi saglabājas nemainīgi – čempiona tituls Latvijā, medaļas Baltijā un Igaunijā.

Roberts Vītols šosezon aizvada savu pirmo pilno kartinga sezonu pēc izmēģinājuma sacīkstēm 2010. gadā. Provento Racing šo gadu aizvada veiksmīgi, jo paralēli galvenajam uzdevumam – pieredzes gūšanai – tiek sasniegti lieliski rezultāti.

Pēc aizvadītajiem četriem Latvijas čempionāta posmiem Roberts Vītols ir kopvērtējuma līderis, līdzšinējos posmos sasniedzot trīs priekšfinālu un trīs finālu uzvaras. Provento Racing komanda gan negatavojas atslābināties un sezonas nogalē centīsies turpināt panākumu sēriju. Tāpat komanda aicina uz Micro klasi – kartinga mazāko braucēju kategoriju – visus bērnus un vecākus, kuri vēlas uzsākt cīņas autosportā. Tas nav vienkārši, taču ļoti noderīgi iemaņu un pieredzes gūšanā!

Līdz šim par Roberta lieliskāko braucienu Provento Racing komanda uzskata Igaunijas čempionāta posmu Raplā. Pēc fantastiskas Roberta cīņas latvietis sacīksti noslēdza ceturtajā vietā. Tomēr pēc sacīkstēm izrādījās, ka pirmo un trešo vietu guvušie Igaunijas sportisti pārkāpuši tehniskos noteikumus motoru sagatavošanā, kā rezultātā viņu sasniegumi tika anulēti. Šādā veidā Vītols nokļuva Raplas sacīkstes otrajā vietā.

Komandas menedžeris un tehniķis Uģis Vītols skaidro aizvadīto cīņu: „Nebiju no Roberta redzējis lielāku atdevi kā šīs sacīkstes finālā! Viņš, lai gan sākotnēji nefinišējot pirmajā trijniekā, izkāpa no karta ļoti noguris, taču priecīgs par savu sniegumu. Cīņa bija fantastiska – Roberts nonāca trijniekā pēc starta no astotās pozīcijas. Pēdējos apļos viņu noķēra viens no Igaunijas čempionāta līderiem un atbīdīja uz ceturto vietu. Kā autosporta līdzjutējam jāsaka, ka sacīkste bija sportiski aizraujoša izrāde! Brīnumi sākās pēc finiša un apbalvošanas: tehniskā komisija veica mūsu klases līderu motoru pārbaudi, arī mūsu tehnika tika izjaukta līdz pēdējai skrūvītei. Iznākums – pirmās un trešās vietas ieguvēju rezultāti tika anulēti. Jāatzīst, ka, lai gan ļoti cītīgi gatavoju mūsu karta motorus un pieredze liek domāt, ka daru to labi, man bija izbrīns, kā igauņu līderi var būt tik ātri. Tomēr tehniskās komisijas lēmums mani pārliecināja, ka ar Provento Racing gatavošanos sacensībām viss ir kārtībā. Tāpat prieks, ka mūsu motoram tehniskā pārbaude neatklāja ne mazāko pārkāpumu, kas liecina, ka esam uz pareizā ceļa tehnikas gatavošanā!”

Provento Racing sacīkšu plāni turpmākajam mēnesim – augusta sākumā Lietuvā tiks aizvadīts kārtējais Baltijas čempionāta posms, savukārt augusta beigās jāstājas uz starta Latvijas čempionāta posmā Kandavā.
Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv