PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Vītols sensacionāli uzvar savā otrajā kartinga sacīkstē

Provento Racing, 23.08.2010

Sacīksti īpaši sarežģītu padarīja laika apstākļi – pamatīgs lietus prasīja nopietnu meistarību no braucējiem un komandām. Roberts Vītols Micro klases finālbraucienā startēja no trešās vietas, drīz nonākot līderpozīcijā. Slapjajā trasē viņš iesaistījās duelī ar čempionāta līderi Mihailu Budovski. Vairākkārt mainījuši savā starpā pozīcijas, dalībnieki cīnījās, līdz Roberts Vītols izslīdēja un sagriezās. Pēc šīs neveiksmes Provento Racing braucējs atgriezās trasē otrajā vietā un atlikušo braucienu aizvadīja mierīgā tempā, savu iespēju robežās, garantējot finiša sasniegšanu.

Šī stratēģija pēdējos apļos attaisnojās, jo līderpozīcijā nonākušais Mihails Budovskis tempu nesamazināja, kā rezultātā sportists izslīdēja no trases un izstājās. Roberts Vītols atgriezās līderpozīcijā, noturot uzvaru līdz finišam. Vītolam šī bija tikai otrā sacīkste kartingā pēc debijas asfalta sporta veidā Kandavā. Arī šajā sacīkstē Provento Racing sadarbojās ar Igaunijas kartinga speciālistiem no kompānijas Roli. Roberta tēvs Uģis Vītols saka: „Esam ļoti priecīgi par šo panākumu un uzskatu, ka šī uzvara ir nopelnīta pēc milzīgā darba, ko ieguldījām pirms šīs sacīkstes. Ceturtdien, kad lietus gāza kā no spaiņiem un daudzi slēpās siltās telpās, mēs gandrīz visu dienu – septiņas stundas – pavadījām trasē, izmirkuši cauri slapji. Mūsu mērķis bija apgūt braukšanu lietū, likt Robertam saprast slapjās trases specifiku un nianses. Aizvadījām sešas treniņu sesijas pa 15 apļiem, kas šajos apstākļos bija ļoti nogurdinoši, taču panākumus nesoši. Sadarbība ar Roli speciālistiem ir lieliska, ko parāda rezultāts."

Provento Racing šajā sacīkstē pirmo reizi startēja ar sev piederošu jaunu CRG kartu. Lai arī debija tehnikai izdevās veiksmīga, bijušais autosportists Uģis Vītols uzskata, ka līdz optimālai karta formai vēl jāveic regulējumi: „Jauns karta rāmis ir liels ieguvums, taču tas ir jāiebraukā, jāregulē, jāpadara, nosacīti, elastīgs ērtai un labai braukšanai, jāizsvaro. Tas nozīmē, ka mūs priekšā gaida vēl daudzas stundas un apļus liels darbs. Jābrauc, jāstrādā. Katrā gadījumā ar dēla sniegumu esmu ļoti apmierināts. Sevišķi daudzsološa atziņa no Roberta puses bija skaidrojums, ka pēc izslīdēšanas finālā viņš nebrauca ātrāk, jo tas būtu bīstami. Tieši šīs apdomības dēļ mums ir pirmā uzvara kartingā!"

Lai gan no pieciem posmiem Roberts Vītols kartinga čempionātā aizvadījis tikai divus, pirms pēdējās sacīkstes kopvērtējumā viņš atrodas augstajā ceturtajā vietā no 12 šogad Micro klasē startējušajiem dalībniekiem.

Jau nākamsvētdien Vītols atgriezīsies 333 sacīkšu trasē, aizvadot cīņu autokrosā, LAF Bērnu kausa izcīņas Beta bagijiem pēdējā posmā.
Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv