PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Provento Racing braucējs Roberts Vītols noslēdz sezonu ar uzvaru

2010.10.12.

Septembra beigās Igaunijā, Aravetes trasē Roberts Vītols piedalījās Baltijas kartinga kausa posmā, bet dienu vēlāk turpat startēja izturības sacīkstē, kurā Vītola pārstāvētai Micro klasei jāveic 60 apļi, kuru laikā vismaz vienu reizi jāveic boksu apmeklējums degvielas uzpildei. Kartinga cīņas aizvadītas bez statistiski spilgtiem rezultātiem, taču sportists un komanda guva neatsveramu pieredzi, kas noderēs turpmākajām cīņām.

Baltijas kausa posmā Vītols aizvadīja savu pirmo sacīksti ārpus Latvijas, kas jaunajam braucējam bija liels izaicinājums. Igaunijas sacensības izceļas ar kuplu dalībnieku skaitu jaunāko braucēju klasēs un sīvām cīņām un kontaktiem, pasākumi ir ļoti kvalitatīvi. 20 dalībnieku konkurencē Provento Racing sportists sasniedza 13 vietu.

Nākamajā dienā turpat Aravetē bija jāaizvada 60 apļu izturības sacīkste, kas bija Latvijas sportistam jauns autosporta elements. Gandrīz stundu garā brauciena laikā sportistam jāaizvada vismaz viens obligāts boksu apmeklējums, kura laikā jāuzpilda degviela, ne mazākā tilpumā par vienu litru. Tā kā smidzināja lietus, sportistiem bija jāstartē ar lietus riepām. Tā kā Robertam Vītolam ir laba pieredze autokrosa Beta bagiju klasē, braukšana slīdamības apstākļos bija sportista trumpis kartinga sacīkstē. Tā kā kvalifikācijas rezultāts nebija labs, braucējam bija jāatgūst pozīcijas tiešā cīņā ar konkurentiem. Tas izdevās lieliski un brauciena laikā Roberts Vītols nonāca astotajā vietā. Diemžēl ar vēl viena Latvijas sportista Mihaila Budovska palīdzību Robertam nācās zaudēt pozīcijas – negaidītais kontakts atsvieda Provento Racing pilotu uz pēdējām pozīcijām. Sacīksti gandrīz izbojāja arī priekšējā riepa, kas sāka laist gaisu. Lai gan Igaunijas komandas speciālisti uzskatīja, ka sacīkste ar to ir beigusies, talkā nāca autosportā pieredzējušais Roberta tēvs Uģis Vītols, kuram uz pitstopu zonu bija paņemts līdzi rezerves ventilis, kas brauciena laikā tika nomainīts mazāk nekā trīs minūtēs.

„Lai gan Igaunijas sacensības nesagādāja izcilus rezultātus, mājās braucām ļoti gandarīti,” saka Uģis Vītols. „Pirmajā dienā guvām pamatīgu mācību braukšanai ar lielu konkurentu skaitu, bet izturības sacīkste bija vienreizēja pieredze, turklāt guvām apliecinājumu savai meistarībai – mums bija ātrs obligātais boksu apmeklējums, kas iekļuvis visas sezonas Igaunijas ātrāko pitstopu top-10 sarakstā. Turklāt arī ar negaidītiem defektiem, kā riepas plīsums, tikām galā veiksmīgi, lai arī dažs tobrīd domāja, ka izstāsimies. Jāņem vērā, ka no trim Latvijas sportistiem, kas startēja šajā sacīkstē, Roberts uzrādīja otro labāko laiku – piekāpās vienīgi Valteram Zviedrim, bet bija labāks par Mihailu Budovski. Žēl, ka šādā sacīkstē jāpiedzīvo sadursme, no kuras varēja izvairīties, tieši ar Latvijas sportistu! Kopumā šādas sacīkstes pieredzi iesaku ikvienam, kurš vēlas, lai viņa bērns startē labi un uzrāda augstus rezultātus autosportā, lieliska skola!”

Pagājušajā sestdienā 333 trasē pie Rīgas notika Beta bagiju sacīkste. Šī bija sacensība, kas netika vērtēta kopvērtējuma cīņās, tomēr ļāva vēlreiz satikties sportistiem un komandām. Provento Racing braucējs Roberts Vītols bija ātrākais visas dienas garumā un guva uzvaru. Uģis Vītols komentē: „Autokrosa cīņu aizvadījām bez aizķeršanās, Roberts uzlabojis braukšanu trasē, mašīnu izdevās noregulēt atbilstoši laika un trases apstākļiem – patīkams sezonas noslēgums! Ļoti spēcīgs konkurents izveidojies šogad debitējušais Daniels Špaks – domāju, ka viņš būs viens no galvenajiem favorītiem nākamajā sezonā! Taču aug un progresē visi braucēji.”

Provento Racing komanda izskata iespēju pirms Ziemassvētkiem aizvadīt Nīderlandes ziemas kartinga čempionāta sacīksti. Tā būtu labs turpinājums mācību procesam, kas veiksmīgi iesākts, debitējot kartingā 2010. gadā.

Provento Racing
Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv