PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Jaunais Latvijas autosportists, nepilnus astoņus gadus vecais Roberts Vītols svētdien aizvadīs kārtējo sacīksti Beta bagiju autokrosa klasē LAF Bērnu kausa izcīņas ietvaros. Šī seriāla 2009. gada uzvarētājs šogad sper soli tālāk - Provento Racing braucējs

2010-08-06 

Svētdien Ropažos, 333 trasē notiks LAF Bērnu kausa izcīņas Beta bagijiem piektais posms. Roberts Vītols, kurš pērn kļuva par kausa ieguvēju, šogad izlaidis divus posmus, taču ir gatavs spēkoties ar šīs sezonas līderiem atsevišķās sacensībās. Tikmēr paralēli notiek gatavošanās arī kartinga sacīkstēm - viens posms Kandavā jau aizvadīts.

Sportista tēvs Uģis Vītols: "Mēs esam autosportā, jo, pirmkārt, šādā veidā es nodrošinu savam dēlam interesi un aizrautību ar nopietnām lietām, kas atturēs viņu no bezmērķīgas sēdēšanas pie televizora vai datora. Otrkārt, es ļoti ceru, ka palīdzēšu Robertam sasniegt dzīvē to, kas neizdevās man pašam - augstākos rezultātus autosportā. Lai gan tas izskatās pēc savu sapņu īstenošanas ar dēla starpniecību, patīkami, ka viņam patīk autosports, viņš ir cīnītājs trasē un labs skolnieks ārpus trases!"

Pēc debijas Beta bagijos un uzvaras 2009. gadā šosezon tiek izmēģināts kartings. Turklāt nopietnā līmenī - piesaistīti Igaunijas speciālisti gan sportista, gan tehnikas pareizai sagatavošanai. "Beta bagiji mums bija pamatīga skola," turpina Uģis Vītols. "Ieguvām daudz informācijas, uzvaras un zaudējumus. Taču, tā kā šī autokrosa klase pagaidām nenodrošina sportistu startu ārvalstīs, pievērsāmies kartingam. Speciālisti no Igaunijas kompānijas "Roli" mums daudz palīdzēja, deva Robertam svarīgu braukšanas treniņu un analīzi. Šī kompānija ir viena no trim spēcīgākajām Igaunijas kartinga komandām, kas specializējas sportistu un tehnikas apkalpošanā. Turklāt ar igauņu palīdzību meklēsim iespēju startēt ne tikai Igaunijas, bet arī Somijas kartinga sacensībās, kur ir ļoti atzīstams sportiskais un tehniskais līmenis. Patīkami, ka igauņu profesionāļi saskatījuši jaunajā braucējā cīnītāju un daudzsološu sportistu. Par pirmajiem soļiem kartingā esam pateicīgi arī Latvijas kartinga speciālistam Modrim Steinertam."

Provento Racing šīs sezonas plānos ir veikt atlikušos divus Beta bagiju posmus, kā arī atlikušos Latvijas kartinga čempionāta posmus. Komanda neizslēdz iespēju jau šogad debitēt sacīkstēs ārpus Latvijas, tomēr vairāk šo uzdevumu uzstāda kā nākamā gada mērķi.

Roberts Vītols turpinās tēva Uģa darbību autosportā. Vītols seniors, debitējis kartingā 1976. gadā, startējis rallijā, autokrosā, rallijkrosā, 4x4 sacensībās un citos autosporta veidos. Par augstāko panākumu Uģis dēvē PSRS vicečempionu titulu junioru rallijā 1989. gadā, kad startēja vienā ekipāžā ar bijušo LAF prezidentu Dainaru Dambergu. Pēc aktīvo sportista gaitu beigšanas Vītols pavadīja 11 gadus kā "TV Motors" raidījuma viens no vadītājiem LTV, šobrīd ir sava uzņēmuma Provento vadītājs un Latvijas Lietoto automašīnu tirgotāju asociācijas prezidents.

"Provento Racing ienāk autosportā ar nopietnu pieeju sacīkstēm. Pašlaik Roberts un mēs ar Alisi - viņa vecāki - cītīgi strādājam, lai komanda sasniegtu konkurētspējīgu līmeni jebkurā mūs interesējošā autosporta veidā," saka Uģis Vītols.

Provento Racing
Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv