PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Provento Racing pilots Roberts Vītols atkal nepārspējams 333 trasē. ( 09.09.2012)

Sestais un noslēdzošais Pro-Kart 2012 sezonas posms norisinājās 8. septembrī  SK333 (Ropažu novads) kartinga trasē. Sacensības kopā pulcēja visus spēcīgākos Pro-Kart kartingistus. Kopskaitā uz sacensībām bija ieradušies 88 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas. Cīkstēšanās trasē bija patiešām spraiga, jo sportisti spēkojās ne tikai par uzvaru etapā, bet arī dalīja vietas kopvērtējuma tabulā.

Mini klasē bija pieteikts viskuplākais dalībnieku skaits - 20. Neskatoties uz to, ka Prokart šīs sezonas čempions jau bija zināms pirms starta – Konstantīns Kosarevs,-  Provento Racing uzskatīja par vajadzīgu un lietderīgu piedalīties šajās kupli apmeklētajās un labi organizētajās sacīkstēs. 
 Prokart sacīkstēs Mini klases braucēji var izmantot divu veidu motorus - Raket un Rotax. Teorētiski un praktiski Raket ir ātrāks par apm. 2 sekundēm uz apli, un zinātāji zin, ka kartingā tas ir ļoti daudz. Tomēr stingri ievērojot tehniskos noteikumus Provento Racing komandai ir izdevies noregulēt mūsu sačīkšu tehniku tā, lai varētu skrieties ar vairāku sezonu nepārspēto līderi K. Kosarevu (kurš izmanto ātrāko Raket motoru), kas tika izvirzīts par galveno mūsu komandas uzdevumu. 
 Pateicoties labi sagatavotajai tehnikai un, protams mūsu, nebaidīšos teikt, talantīgajam braucējam Robertam Vītolam izdevās būt pārliecinoši pirmajam visos iespējamos dienas braucienos. 
 Lai arī iepriekšējās Prokart  sacīkstēs, kurās Provento Racing piedalījās pirmo reizi,-  tika izcīnīta uzvara pār vairāku sezonu nepārspēto Mini klases līderi Konstantīnu Kosarevu tikai ar dažu sekunžu simtdaļu pārsvaru, tad šajās nākamajās sacīkstēs, pateicoties, kā jau minēts, papildus regulējumiem un padziļinātai sagatavotībai, mūsuprāt uzvara bija pārliecinoša.
 Trešo vietu ieguva Emilijus Montvila.
 
Paldies Prokart organizatoriem par jauko nedēļas nogali 333 trasē.

Sadarbībā ar www.prokart.lv 

Provento Racing preses dienests.Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv