PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Roberts Vītols – jaunais čempionauto pilots

Līdz ar Latvijas autokrosa 1600 klases čempiona Arņa Odiņa plānoto pārsēšanos Renault automašīnā rallijkrosa aktivitātēm radās jautājums, kurš nākamgad pārņems titulēto Valmieras VAZ 2108 automobili. Atbilde – Roberts Vītols, lai spertu pirmos soļus salonauto cīņās. Decembra nogalē Vītols aizvadīja izmēģinājuma braucienus uz asfalta seguma ar Odiņa 2016. gadā izmantoto VAZ. Odiņš pēc redzētā bija sajūsmināts un atzīmē, ka spēcīgā mašīna nonāks labās rokās: “Roberts pārsteidza gan ar prasmi mācīties, gan ātruma kāpināšanu, gan stabilitāti. Domāju, ka esam interesantas sadarbības sākumā, ar šādu braucēju mašīnas potenciāls nebūs lieki izkaisīts.” Tikmēr Roberta tēvs Uģis Vītols atzīmē, ka dēlam ir laiks spert soļus salonmašīnu virzienā: “Jau gada nogalē Robertu izvedām uz starta rallijkrosa VAZ klasē 333 posmā. Skaidrs, ka pēc Beta bagijiem, kartinga un kroskartiem ir tikai loģiski, ka Roberts vēlas salonmašīnu, bet 1600 klases spēcīgs automobilis ir viņa mērķa piepildījums. Izskatījām iespējas meklēt variantus ar šobrīd Super 1600 klasē ejošiem auto – Renault, Peugeot. Taču mums šķiet, ka šis VAZ varētu būt gan finansiāli, gan morāli atbilstošs Roberta debijas sezonai. Gads būs interesants, jo nekādā gadījumā netiek atcelts plāns cīnīties arī NEZ Ziemeļeiropas kroskartu čempionātā. Roberts redz iespēju cīnīties par uzvaru kopvērtējumā NEZ čempionātā, kam viņš gatavojas, piemēram, regulāri apmeklējot sporta zāli. Viņš pats izvēlējās šos treniņus, tāpēc treneres vadībā tiek strādāts pie fiziskās formas. Krosā spēks nepieciešams – ja viņš, no kartinga pārkāpjot uz kroskartu, teica, ka slodze ir jūtama, tad pēc salonmašīnas izmēģinājumiem kļūst skaidrs, fiziskā gatavība būs vēl svarīgāka.” Vītols juniors debijas treniņsacīksti ar zaļo auto plāno aizvadīt šonedēļ Smiltenē, pēc kā tiks apsvērts turpmākais plāns. Ļoti iespējams, nākamais starts varētu būt debija LAF Krosa komisijas kausa posmā Vecpilī nedēļu vēlāk. Starp citu, sestdienas sacīkstē Smiltenē uz starta LADA RX klasē plāno stāties arī pats Uģis, kas būs viņa atgriešanās krosā pēc daudzu gadu pārtraukuma. Uģis Vītols atzīmē, ka novērtē Odiņa iedegšanos Roberta virzienā: “Patiesībā Arnis mums piezvanīja un piedāvāja izmēģinājumu iespēju. Skaidrs, ka atteikties nedrīkstējām. Man ir prieks, ka Arnis Roberta personā ir atradis kaut ko saistošu, un ir gatavs ne tikai vienkārši “veikt biznesu” ar mašīnas īri, bet arī palīdzēt braucējam progresēt un darboties kā spoterim. Domāju, ka viņiem abiem kopā varētu labi sanākt!” Automašīna, ar kuru šogad plāno startēt Vītols, ir tuvu statusam “leģendāra”. 2014. gadā ar šo auto par Latvijas autokrosa čempionu 1600 klasē kļuva Andis Vanters, bet pērn starts ar šo tehniku ielika pamatu Odiņa Latvijas un Baltijas čempiona tituliem.


Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv