PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Brenguļu naktī autokrosā uzvara Vītolam

Krietni pēc pusnakts noslēgtajā nakts sacīkstē Brenguļu autotrasē uzvaru autokrosā izcīnija – Roberts Vītols. Dramatiskie rīkotāju gatavošanās darbi sevi attaisnoja, sarūpējot izrādi daudzajiem skatītājiem un pilnu emociju komplektu sportistiem. Lai gan nešķita iespējams, trase bija ne tikai līdzena, bet arī visas sacīkstes garumā cieta un slidena. Pēdējā brīža lēmums krosa klasē atteikties no radzēm bija pareizs – tika izglābts segums un visa sacīkste. Taču izrāde no tā necieta. Skatītāju skaits vēl tiek precizēts, taču ir skaidrs, ka Brenguļu autotrase piedzīvoja vienu visu laiku kuplākajiem apmeklējumiem. Autokrosa klasē astoņu dalībnieku konkurencē galveno toni noteica Jānis Veģeris un Roberts Vītols. Kvalifikāciju pārliecinoši uzvarēja Roberts. Finālā Veģeris un Vītols pārliecinoši aizbēga no sekotājiem, bet viņu dueli izšķīra Džokera apļa stratēģijas. Fināla beigu daļā Veģeris devās Džokerī, nedaudz kļūdījās tā izejā (Džokeris pirmo reizi bija izveidots S-veida pagrieziena izejā, ārmalā), kas deva iespēju Vītolam iespraukties iekšmalā un pēdējos metros izraut uzvaru. Otrais Kļava, bet trešajā vietā – Uģis Oliņš. Sacīkste noslēdzās ap diviem naktī. Neapšaubāmi atšķirīga un iespaidīga cīņa!


Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv