PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Kroskarti/Rallijkross: Roberts Vītols 2017.gada sezonai gatavs

Svētdien Biķerniekos izmēģinājumus ar kroskartu aizvadīja Roberts Vītols. Provento Racing komanda arī apstiprina savus šā gada plānus – NEZ kroskarti un Latvijas rallijkrosa kauss. Roberts šogad plāno aizvadīt pilnu NEZ Kroskartu čempionāta sezonu, kas ir trīs posmu garumā – Zviedrijā, Latvijā un Somijā. Pēdējās sacīkstes vērtība ir īpaši augsta, jo tiks izspēlēts dubults punktu komplekts. Tāpat Vītola plānos Latvijas rallijkrosa kausa Super 1600 klases cīņas. Roberta tēvs un menedžeris Uģis Vītols pēc kroskarta izmēģinājumiem gandarīts: “Mašīna izskatījās ļoti labi, vēl labāk izskatījās braucējs – trases malā jau sāka palikt nedaudz bail, ka Roberts mēģina no tehnikas prasīt to, uz ko tā diez vai ir spējīga fizikas dēļ. Ja nopietni, esam labi pastrādājuši un braucējs uz NEZ čempionāta CK 125 klasi dosies ar augstākajiem mērķiem. Tehnika uzlabota – esam nometuši kartam dažus svara kilogramus, tas vadās stabili. Motors jauns – veikta tikai pērnā Dānijas sacīkste, kas nozīmē, ka šobrīd tam vajadzētu būt optimālā stāvoklī. Mājasdarbus esam izpildījuši, lai nevajadzētu skrūvēt trasē.” Vēl ziemā, kad Vītols ar VAZ 2108 aizvadīja ledus sacensības, komanda nebija noformulējusi savus salonauto sacīkšu plānus. Tagad tie ir zināmi: “Brauksim Latvijas rallijkrosa kausā Super 1600 klasē, ar šo pašu auto,” saka Uģis. “Mums gribējās arī asfalta strēmeli trasē, tāpēc rallijkross guva virsroku. Labprāt cīnītos arī krosā, taču tad kalendārs kļūst pārāk sarežģīts, braucējs ir par jaunu, lai viņu liktu tādā slodzē. Roberts sacensībās izliek sevi visu, pēc tam divas dienas jāatguļas. Pārvērst visu dzīvi šādam režīmam nav vajadzības.”


Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv