PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Latvijas kroskartu meistars Roberts Vītols dodas uz Zviedriju

Nedēļas nogalē Zviedrijā, Holjes trasē norisināsies NEZ Kroskartu čempionāta pirmais posms. Uz cīņu dodas arī Latvijas pārstāvis, komandas PROVENTO Racing pilots – Roberts Vītols, kurš brauks 125cc klasē, milzīgajā 44 dalībnieku konkurencē. Jaunā sezona turpina iepriekšējo tendenci – labot posmu dalībnieku skaita rekordu. Deviņu klašu kopējais dalībnieku skaits ir 235 sportisti! Tikmēr Roberts Vītols un Provento Racing komanda ziņo, ka veiksmīgi noslēdzies darbs pie tehnikas gatavošanas. Roberts atzīmē gatavību cīnīties par visaugstākajām vietām: “Būs smagi jācīnās, bet domāju, ka esam tam gatavi. Trase ir sarežģīta, piemēram, katra brauciena pirmais līkums tramplīnā pēc starta var būt rezultātu izšķirošs.” Roberta tēvs, menedžeris un konstruktors Uģis Vītols atzīmē, ka starpsezonas laikā izdevies realizēt dažus tehnikas gatavošanas uzdevumus: “Vienmēr ar skaudību skatījos uz Olivera Solberga un soma Kaliomaki startiem. Mani visu laiku urdīja doma, ka neesam sliktāki par viņiem un varam panākt tikpat iespaidīgu sniegumu. Pēc pēdējiem darbiem un izmēģinājumiem esam piepildījuši mazu sapnīti – tagad arī mūsu kroskartam startā ceļas gaisā kroskarta priekša, tātad rāviens no vietas ir nopietns. Tas gan prasīs zināmas iemaņas arī no Roberta, jo, lai šo startu realizētu, ir jānoķer precīza gāzes pedāļa vieta, turot starta apgriezienus. Taču pēc izmēģinājumiem liekas, ka viņš saprata šo niansi. Un jā, par izmēģinājumiem runājot, patīkamu attieksmi šajā pavasarī esam saņēmuši no Biķernieku trases saimniekotājiem Normunda un Mārtiņa Lagzdiņiem, par to paldies!”


Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv