PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

14 gadus jaunais Latvijas talants Roberts Vītols izcīna fantastisku uzvaru savās pirmajās Ziemeļeiropas Zonas rallijkrosa čempionāta sacīkstēs ar salonautomašīnu.

Kā ziņo autocross.lv, tad latviešu braucēji spēja uzrādīt lieliskus rezultātus gan rallijkrosā, gan kroskartos. NEZ Super 1600 klasē otrajā pusfinālā izcili startu veica Roberts Vītols, gūstot uzvaru pusfinālā. Otrajā Eliss Dukaļskis, bet trešajā Jānis Spundiņš Roberts Vītols aizvadīja perfektu finālbraucienu, kontrolējot visu sacīksti un izcīnot skaistu savu pirmo Ziemeļeiropas Zonas rallijkrosa posma uzvaru. Viņa sīvākais konkurents brauciena laikā bija Lietuvietis Petraška, kurš cieši sekoja, taču līdz uzbrukumam netika. Trešajā vietā Soms Markanens. Kroskartu 125 klasē Roberts atradās līderpozīcijā visu sacīkšu garumā, kvalifikācijās izcīnot divas pirmās vietas un vienu otro, kvalificējoties finālam pirmajā pozīcijā. Finālā Roberts lieliski kontrolēja visu braucienu, līdz priekšpēdējā aplī devās džokerī, pēc kura nonāca otrajā vietā, kuru arī mūsu sportists izcīnīja. Roberta komanda pēc brauciena konstatējusi, ka Roberta kroskartam pēdējos trijos apļos sākusi zust jauda, kādēļ jaunajam sportistam no rokām izslīdējusi pārliecinoša pirmā vieta, tomēr pirmais NEZ kroskartu pjedestāls rokā!


Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv