PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Roberts Vītols tuvu Ziemeļeiropas Zonas Rallijkrosa čempionāta titulam.

NEZ Kroskartu čempionāta sezonu veido trīs posmi, no kuriem divi – Zviedrijā un Latvijā – aiz muguras, atlikusi cīņa Somijā, kas notiks nākamnedēļ. 47 dalībnieku konkurencē devītais pēc otrās vietas Latvijas posmā ir Roberts Vītols. Pēdējā posmā Somijā pie noteiktas apstākļu sakritības būtu iespējams sasniegt pat medaļu, lai gan tas nebūtu vienkāršs uzdevums. Lai uzdevumu padarītu realizējamu, Vītols šo nedēļas nogali pavada Kouvolā, ar kroskartu cītīgi gatavojoties pēc divām nedēļām gaidāmajai sacīkstei. NEZ Rallijkrosa čempionāts pusē – pēc Latvijas un Lietuvas posma sekos cīņa Kouvolā un Dānijas Nisumā. Dānijas sacīkste, šķiet, būs svarīga tikai tiem latviešiem, kuriem pēc Somijas posma spīdēs kas vērtīgs savas klases kopvērtējumā. Kuri ir galvenie kandidāti uz sevis strupceļā iedzīšanu, sarūpējot sev tālo braucienu uz Dāniju? Pēc uzvaras Latvijā un trešās vietas Lietuvā NEZ Super 1600 klases līderpozīcijā atrodas Roberts Vītols. Provento Racing komanda neslēpj iedegšanos uz līderpozīcijas nostiprināšanu ar Somijas posma palīdzību. Starp citu, izcila snieguma gadījumā Vītolam pat spīd čempiontituls bez Dānijas sacīkstes apmeklējuma, nojaušot, ka liela daļa šā brīža sekotāju uz Somiju nebrauks, bet Kouvolā klāt pienākušie atlikušajos posmos varētu Robertu nepanākt kopvērtējuma tabulā. Taču šī ir teorija, līdz kuras realizēšanai vēl jāpaciešas.


Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv