PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Vītols no Somijas aizbrauc ar diviem pjedestāliem.

Pēc stabili aizvadītiem priekšbraucieniem kroskartu cīņās Vītols demonstrēja lielisku sniegumu un stabilitāti, ar divām uzvarām un otro vietu, uz finālu stājās trešajā pozīcijā. Finālā Vītols ar lielisku startu nonāca brauciena līderpozīcijā, taču drīz sāka pamatīgi līt, kā rezultātā slidenajā trasē spēku samēri izmainījās, Roberts finišā otrais. Kopvērtējumā Roberts šogad izcīna piekto vietu starp , taču neveiksme sezonas sākumā neļāva realizēt šis sezonas uzdevumu- vismaz top3. S1600 klasē Robertam padevās stabila kvalifikācija, pēc kuras Vītols finālā stājās otrajā starta pozīcijā. Finālā Roberts otrais, piekāpjoties tikai mājiniekam Somam nedaudz vairāk kā 5 sekundes, taču Roberta tuvākie sekotāji Somam zaudē vairāk kā 13 sekundes. Pēc šī posma Roberts atrodas pārliecinošā līderpozīcijā Ziemeļeiropas Zonas rallijkrosa čempionāta S1600 klasē. Komanda plāno doties arī uz pēdējo NEZ čempionāta posmu Dānijā, uz kuru S1600 klasē ir jau 14 pieteikumu.


Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv