PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

ROBERTS VĪTOLS STARTĒS RALLIJKROSĀ LIELBRITĀNIJĀ, LIDENHILĀ

Latvijas jaunais rallijkrosa braucējs Roberts Vītols sestdien 8. septembrī startēs rallijkrosa sacensībās Lielbritānijā, leģendārajā Lidenhilas trasē. 15 gadus vecais Vītols startēs Junior Rallycross klasē, kurā uz starta vedīs organizatoru piedāvātu Suzuki Swift automašīnu. Šo sacīksti Provento Racing braucējs izmantos kā iespēju startēt starptautiskās sacensībās ārpus ierastās Latvijas, Baltijas un Ziemeļeiropas rallijkrosa vides. “Mēs bijām pagodināti saņemt uzaicinājumu startēt Lidenhilas sacīkstē. Šī trase tiek uzskatīta par rallijkrosa kā sporta veida dzimteni, kas vien jau būs īpaši, būt šajā arēnā uz starta,” saka Latvijas rallijkrosa čempionāta viens no Super 1600 klases līderiem Roberts Vītols. “Mani uzaicināja kā Super 1600 klases braucēju, taču, kad briti uzzināja, ka man ir tikai 15 gadu, viņi nedaudz apmulsa. Lielbritānijā, kā daudzās citās valstīs, tik jauni braucēji rallijkrosā pieaugušo klasēs uz starta nedrīkst stāties. Taču drīz organizatori piedāvāja risinājumu: piešķirt man Junior Rallycross klases Suzuki Swift automašīnu. Tas man ir pilnīgs jaunums – man būs sveša mašīna, sveša komanda, un pārnesumu pārslēgs jātur ar kreiso roku! Taču tieši tas padara šo sacīksti tik īpašu. Man būs iespēja redzēt, kā nepazīstama komanda sagatavojas sacensībām un strādā sacīkšu laikā. Man būs nepazīstama tehnika un pilnīgi sveša tās pilotēšana, jo sēdeklis un stūre būs labajā pusē. Tieši tas, kas nepieciešams! Es būšu ārpus savas sacensību ierastās vides, līdz ar to daudz varēšu mācīties un iegūt ko jaunu.” Pirms gaidāmās cīņas Vītols aizvadīs izmēģinājumus ar sev nepazīstamo automašīnu. To laikā jācenšas maksimāli sagatavoties sestdienas sacensībām. “Ceturtdien mums paredzēta trīs stundu treniņu sesija lidlaukā, pieredzējušu britu treneru pavadībā. Tā kā mašīnas Junior Rallycross klasē ir visai standartizētas, regulēšanas darbi aprobežosies ar piekares niansēm un riepu spiedienu. Tas ir labi, jo paliks vairāk laika braukšanai, kas man šobrīd ir svarīgākais ar nezināmo tehniku. Tajā pašā laikā treneri sola nedzīt mani pa vienu un to pašu apli. Lidlauks piedāvā iespējas mainīt līkumu un apļa konfirgurācijas, līdz ar to es iegūšu arvien vairāk informācijas par mašīnas uzvedību trasē. Šī pieredze būs tas, kas man visvairāk noderēs,” saka Roberts. Povento Racing menedžeris Uģis Vītols piebilst: “Startēt Lidenhilā jau pats par sevi ir notikums! Taču no praktiskās puses šī būs iespēja atkāpties no mūsu komandas pašu izstrādātajām patiesībām, lai redzētu, kādas patiesības savā darbā izmanto speciālisti citās valstīs, ar atšķirīgu autosporta vēsturi un pieredzi. Tāpat šī būs viena no iespējām Robertam sevi parādīt ārpus mūsu reģiona – nekad nevar zināt, kādi cilvēki mūs vēro un, kādus secinājumus par mūsu darbu izdara. Mēs vēlamies, lai mūsu darbu un mūsu pilotu pamana un novērtē. Apzināmies, ka iepriekš sasniegtie čempiona tituli autokrosā, kartingā un rallijkrosā nav nejaušība, tāpēc mūsu ambīcijas lauzties ārpus Latvijas ir pamatotas.”


Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv