PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Robertam Vītolam sacīkste pirmdienā

Latvijas autosportistam reta iespēja – piedalīties sacensībās pirmdienā. Tieši šādi nākamā nedēļa sāksies Robertam Vītolam, kurš pirmdien aizvadīs Lielbritānijas rallijkrosa čempionāta otro posmu Lidenhilas trasē. Roberts un viņa galvenais balsts – ģimene – kopš ceturtdienas vakara jau ir Lielbritānijā, gan piedzīvojot Lieldienas ārpus Latvijas, gan gatavojoties pirmdienas sacīkstei. Pašlaik šķiet, ka Vītola Suzuki Swift klasē uz starta Lidenhilā būs seši braucēji (pirmajā posmā Silverstonā bija astoņi), visi seši piedalījās arī pirmajā sezonas sacīkstē. Interesanti gan, ka sarakstos nav Patrika O`Donovana, kurš bija viena no galvenajiem favorītiem sezonas atklāšanas posmā. Silverstonā Roberts jau kopš sacīkšu dienas sākuma nonāca izteikto līderu pulkā, kopā ar O`Donovanu un Lūku Konstentainu. Visi trīs šķita spēkos līdzīgi, ko vislabāk raksturoja rezultāti fināla finišā – starp trijnieku Konstentains – O`Donovans – Vītols bija tikai 0,6 sekundes. Lai gan Vītols pēc pirmās sacīkstes bija nedaudz vīlies par trešo vietu sacīkstē, kurā tik tuvu bija arī uzvara, komanda ar vēsu prātu šo posmu uztvēra kā lielisku pieredzi un īpašu mācību dienu Roberta karjerā. Vēlāk izdarīti arī secinājumi par iespējamiem uzlabojumiem gan braukšanā, gan mašīnas un riepu spiedienu regulēšanā. Jāatzīmē, ka Lidenhila ir trasē, kurā Vītols pērnruden jau startēja, līdz ar to cīņu norises vieta nebūs tik sveša un jaunatklājama kā Silverstona. Komanda ziņo, ka Roberta automašīna pēc pirmā posma ir atjaunota gan tehniski, gan vizuāli. Vizuālo darbu pietika, jo pilots cīņā bija atdevis sevi visu – skrāpējumu un dauzījumu pietika!


Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv