PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Roberts Vītols izcīna pārliecinošu uzvaru Pembrejas pirmajā dienā

Latvijas rallijkrosa braucējs Roberts Vītols Lielbritānijas čempionāta trešajā posmā Pembrijā izcīnīja pārliecinošu uzvaru Junior klasē, gūstot panākumus visos trijos kvalifikācijas braucienos un finālā. Svētdien čempionāts turpināsies ar nākamo posmu. Vītols Pembrijas trasi apguva ātri – pēc treniņiem pārdomas izraisīja grunts daļa, taču ar pirmo kvalifikācijas braucienu bija skaidrs, ka Roberts var braukt ātri un ātrāk nekā citi. Pirmajā braucienā Vītols tuvāko sekotāju Patriku O`Donovanu pārspēja par 4,5 sekundēm. Arī pārējos braucienos gūtas uzvaras, savukārt finālā pirmā vieta sasniegta ar 1,1 sekundes pārsvaru pār O`Donovanu. Šajā posmā nedaudz, taču svarīgi Robertam izmainījušies spēku samēri. Līdz šim spēcīgākais no mājiniekiem Lūks Konstentains Pembrijas pirmajā sacīkstē netika augstāk par trešo vietu ne kvalifikācijā, ne finālā. Vītolam tas ir izdevīgi čempionāta kopvērtējuma kontekstā. Pēc izstāšanās tehnikas defekta dēļ iepriekšējā sacīkstē Lidenhilā Robertam ir svarīgi uzvarēt pēc iespējas vairāk atlikušos posmus, un vērot tuvāko sekotāju veiksmes un neveiksmes. Pēc Pembrijas posma Vītols kopvērtējumā ir trešais, līderim Konstentainam piekāpjoties par 11 punktiem. Posmā par uzvaru iespējams sasniegt 30 punktus. Robertam trijos aizvadītajos posmos šī ir pirmā uzvara. Pirmajā sacīkstē Silverstonā viņš finišēja otrais, aizvadot mežonīgu cīņu ar Konstentainu un O`Donovanu, bet otrajā posmā Lidenhilā izstājās, finālā atrodoties pārliecinošā līderpozīcijā. Lielbritānijas rallijkrosa čempionāta dalībnieki paliek Pembrijā, kur svētdien tiks aizvadīts seriāla ceturtais posms.


Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv