PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Robertam Vītolam vēl viena uzvara pembrijas otrās dienas drāmā

Latvijas rallijkrosa braucējs Roberts Vītols Lielbritānijas čempionāta nedēļas nogali Pembrijā noslēdzis perfekti, aizvedot no trases divus uzvarētāja kausus – uzvara gan sestdien čempionāta trešajā, gan svētdien seriāla ceturtajā posmā. Svētdienas panākums gan nāca nesalīdzināmi dramatiskākā veidā. Svētdien čempionāta dalībniekiem trases virziens bija jāveic pretējā virzienā, salīdzinājumā ar sestdienu. Tas neatstāja negatīvu iespaidu uz Roberta sniegumu, taču pamainīja galveno konkurentu spēku samērus. Ātrumu jau kopš pirmajiem apļiem trasē atguva kopvērtējuma līderis Lūks Konstentains, kurš sestdien finišēja tikai trešais. Lūks dominēja kvalifikācijā – pirmajā braucienā vēl trešais aiz Vītola un Toma Ovendena, bet pārējos abos braucienos sasniegtas uzvaras. Tikmēr Roberta temps šķita dziestam – pēc uzvaras sekoja otrā un trešā vieta kvalifikācijas braucienos. Komanda arī bija spiesta nomainīt mašīnas ātrumkārbu. Braucēja nometne atzina, ka divu dienu sacīkšu maratons Robertu sāk nogurdināt. Tomēr finālā Vītols izdarīja tobrīd jau šķietami neiespējamo – Džokera stratēģijas izspēlējot līdz pat pēdējam aplim, Roberts un Konstentains aizvadīja saspringtu finālu, cīnoties par uzvaru. Finišā par mata tiesu Vītols konkurentam bija priekšā, izcīnot pirmo vietu. Taču ar to šī sacīkste nebeidzās ne Robertam, ne Konstentainam. Tiesneši uzreiz pēc finiša piešķīra abiem 15 sekunžu sodu par trases robežu neievērošanu – abi cīņas karstumā, tiesnešuprāt, bija guvuši neatļautas priekšrocības nepareizi veicot trasi. Šāds sods abus aizmeta uz pēdējām vietām – septīto un astoto, bet uzvaru gūtu Patriks O`Donovans, kurš finišēja trešais. Gan Vītols, gan Konstentains iesniedza apelāciju par šādu lēmumu. Process norisinājās ļoti ilgi, jo, pretēji iepriekšējiem posmiem, šoreiz sacensību vadības telpa mudžēja no datoriem, jo arī no pārējām klasēm sportisti nāca skaidroties un taisnoties par nodarīto/nenodarīto. Pēc divām stundām Roberts Vītols atkal bija šī posma uzvarētājs, jo tiesneši sodu bija atcēluši. Taču vēl pusstundu vēlāk svinības atkal tika atliktas, jo bija saņemts ziņojums par incidentu trasē. Pirmajā pagriezienā kāds taranēja Roberta mašīnu, kā rezultātā Vītols ielidoja Konstentaina mašīnas aizmugurē, formāli veicot izsišanas mēģinājumu. Tiesneši noskatījās video no Roberta mašīnas un mutiski atzina, ka Vītola versija par notikušo ir pareiza un sods nepienākas. Vēlāk tas tika atzīts arī oficiāli. Roberta uzvara beidzot bija drošībā un, lai gan Konstentaina komanda mēģināja iesniegt protestu par kādu citu epizodi finālā, to nepieņēma, jo protestu iesniegšanas laiks bija beidzies. Neskatoties uz produktīvo nedēļas nogali kopvērtējumā Roberts Vītols joprojām ir trešajā vietā, sakrājot 104 punktus. Konstentainam līderpozīcijā 112, O`Donovanam – 106. Sezonas nogale veidojas īpaši saspringta, lai gan čempionātā atlikuši vēl pieci posmi.


Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv