PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Vītols pārliecinoši uzvar Biķerniekos

Sestdien aizvadītajā Biķernieku Motorsporta festivāla pirmajā dienā tik sadalītas uzvaras Latvijas rallijkrosa čempionāta klasēs. Rallijkrosa Super 1600 klasē aizraujoša cīņa starp visiem vadošajiem latviešu spēlētājiem, bet papildu nianses ieviesa arī viesi no Igaunijas. Kvalifikācijas braucienos divas uzvaras un vienu otro vietu guva Roberts Vītols, kurš bija pirmais kvalifikāciju summā. Vītols pārliecinoši uzvarēja savā pusfinālā, aiz sevis atstājot Muru un Ošu. Finālā daudz izšķīra starts un pirmais pagrieziens – principiālie konkurenti Vītols un Odiņš starta taisni veica blakus, bremzēšanu pirms pirmā pagrieziena atstājot uz pēdējo brīdi. Tā kā Robertam bija iekšmala, viņš no situācijas tika prom pirmais. Fināla turpinājumā Vītols nesatricināts sasniedza uzvaru. Roberts pēc šī posma atrodas Latvijas Rallijkrosa čempionāta S1600 klases kopvērtējuma līderpozīcijā.


Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv