PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Roberts Vītols pēc lieliskā snieguma Anglijā saņem uzaicinājumu startēt jaunajā Titans RX

Jau ziņojām, ka Lielbritānijas rallijkrosa čempionāta 3. un 4. posmā Pembrijā lielisks sniegums padevās jaunajam un talantīgajam Robertam Vītolam, kurš uzvarēja Junior klasē. Savu uzvaras gājienu Vītols turpināja arī "Biķernieku Motorsporta Festivālā", izcīnot uzvaru Super 1600 klasē. Pēc uzvaras izcīnīšanas portāls Go4speed aprunājās ar Vītolu, kurš atskatījās uz šo posmu. ''Treniņos bija interesantas sajūtas – stūre manam auto likās smaga un to bija grūti pagriezt, jo Anglijā, braucot ar ''Suzuki'', tur stūrīte stūrējas ļoti viegli (smaida). Taču ātri apradu un viss bija kārtībā. Pirmajā braucienā pieļāvu mazu kļūdiņu, kur finišēju otrais, bet nākamos divus kvalifikācijas braucienus aizvadīju stabili un bez kļūdām, kas ļāva uzvarēt. Arī pusfinālā izcīnīju pārliecinošu uzvaru. Finālā pirmajos trīs apļos redzēju, ka man cieši astē sēž konkurenti, tāpēc palielināju ātrumu un atrāvos. Finišā arī izcīnīju uzvaru,'' iesāk Roberts Vītols. Lai arī panākums tika izcīnīts, sportists līdz galam nebija apmierināts ar savu sniegumu. ''Biķernieki man ir īpaša trase – uzskatu, ka šī ir īsta rallijkrosa trase. Dodoties uz šo trasi, mērķis bija uzvarēt visas kvalifikācijas, pusfinālu un finālu. Diemžēl šoreiz neizdevās viens kvalifikācijas brauciens, tāpēc neizdevās sasniegt maksimumu (izcīnīt uzvaras visos braucienos), par ko joprojām esmu skumīgs, jo viena maza kļūdiņa izbojāja perfekto rezultātu. Man nepatīk kļūdīties. Bet dienas beigās esam pirmie, par ko prieks. Paldies komandai, ģimenei par darbu un atbalstu.'' Jautāts, kā sportists šobrīd vērtē aizvadīto sezonu, Roberts saka: "Sezona nu jau kopumā gan Latvijā, gan Anglijā izskatās nedaudz cerīgāka. Anglijā, pēc neveiksmīgā otrā posma, kur izstājos un zaudēju daudz punktus, esam atpakaļ cīņā par uzvaru čempionātā. Prieks, ka Lielbritānijas rallijkrosa čempionāta 3. posmā izdevās izcīnīt uzvaras gan kvalifikācijā, gan pusfinālā, gan arī finālā. Pirms sezonas mans mazais mērķis bija kādā no posmiem izcīnīt uzvaras visos savos braucienos, kas arī izdevās. Pagaidām viss ir labi, bet sezona vēl ir gara – ir gan sacensības Latvijā, gan Anglijā. Vēl daudz darba priekšā, bet cīnīsimies.'' Vītols atklāja, ka pēc lieliskā Anglijas posma sportists saņēmis uzaicinājumu startēt jaunajā TitansRX čempionātā Junior klasē. Jāatzīmē, ka šajā čempionātā startē spēcīgi braucēji, kur šobrīd līderis ir Topi Heikinens. Šajā seriālā ar jaudīgajām ''Pantera RX6'' brauc tādi piloti kā brāļi Timijs un Kevins Hanseni, Žeroms-Grožē Janīns, Heidons Padons, Kreigs Brīns u.c. ''Pēc mūsu lieliskā snieguma pēdējos divos Anglijas posmos saņēmu uzaicinājumu vasarā piedalīties jaunā TitansRX čempionāta divos posmos (vienā trasē divās dienās tiek aizvadīti divi posmi), kur braukšu atbalsta klasē kopā ar junioriem (ar savu Suzuki automašīnu), kas būs šova klase. Jāatzīmē, ka šīs sacīkstes tiešraidē rādīs Eurosport.''


Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv