PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Roberts Vītols Rīgas posmā startēs RX Academy ieskaitē

Nākamnedēļ Rīgā, Biķernieku trasē tiks aizvadīts RallyX Nordic rallijkrosa seriāla posms, kura paspārnē norisinās arī RX Academy sacīkstes. Rīgas posmā uz starta šajā ieskaitē stāsies arī daudzsološais rallijkrosa juniors Roberts Vītols. Roberta tēvs un menedžeris Uģis Vītols skaidro: “Piezvanīja Reinis Nitišs un piedāvāja Robertam vietu RX Academy Rīgas posmā vienā no mašīnām. Nedaudz apdomājot piedāvājumu nolēmām – kāpēc ne? Paldies Reinim par zvanu!” Ar startu Rīgas RX Academy posmā Vītols papildina pietiekami noslogoto sezonu – viņa pamatprogramma paredz startu Latvijas rallijkrosa čempionāta Super 1600 klasē un Lielbritānijas rallijkrosa čempionāta Junior ieskaitē. Tāpat Robertam paredzēta viesošanās nākamajā Titans RX posmā jūlija beigās Lidenhilā, startējot britu Suzuki Swift klasē. Vītols nebūs pirmais RX Academy dalībnieks no Latvijas. Seriāla pirmajā sezonā 2017. gadā cīņu aizvadīja arī Mārtiņš Lapiņš, kopvērtējumā gūstot piekto vietu. Šobrīd RX Academy sezonas līderis ir Latvijas līdzjutējiem labi zināmais igaunis Marko Muru. RX Academy seriālā startē pamatā jaunie braucēji, kuri cīņā dodas ar vienādām Renault Clio RS RX automašīnām.


Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv