PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Vītols otrais savā RX Academy debijā

Lielisku rezultātu RallyX Nordic Rīgas posmā sasniedzis pašmāju braucējs Roberts Vītols, sasniedzot otro vietu RX Academy debijas sacīkstē. Roberts Vītols turpināja pārsteigt RX Academy kolektīvu, demonstrējot precīzu braukšanu debijas sacīkstē pie Renault Clio stūres, kas, starp citu, ir Roberta pirmā turbomašīna, ar kuru jāstartē sacīkstēs. Vēl vairāk – dienas pirmajā braucienā (otrajā kvalifikācijā) Vītols pamanījās uzvarēt šķietami neuzveicamo somu Rasmusu Tuominenu. Tiesa, jau nākamajā braucienā Roberts piedzīvoja neizpratnes pilnu braucienu, kad spoteris viņu iesūtīja Džokera aplī priekšpēdējā aplī, atrodoties trauslā līderpozīcijā, tiešā cīņā ar Tuominenu. Iespējams, tas bija lūzuma brīdis, kad izzuda sensācijas iespēja. Vēlāk Vītols uzvarēja savā pusfinālā, bet finālā Tuominens bija pārliecinošs. Otrā vieta pie svešas mašīnas un komandas stūres uzskatāms par lielisku sasniegumu, ko atzīmēja arī RX Academy programmas līderi. Tika atzīts, ka Roberta varēšana būt tik tuvu līderim Tuominenam ir izcilas kvalitātes rādītājs.


Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

 



         © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv