PROVENTO
Automašīnu tirdzniecība. Automašīnas no Vācijas. Auto pasūtīšana internetā. Konsultācijas automašīnu iegādē. Automašīnu pasūtīšana internetā ar piegādi un dokumentu noformēšanu. u.c. Līzings vienas dienas laikā sadarbībā ar līzingkompānijām, Signalizācijas uzstādīšana, KASKO un OCTA apdrošināšanas!!
  Par mums  

Sākums 

Internetveikals (E-shop) 

PROVENTO racing team 

Veikala prece 

Auto Tirdzniecība (Car sales) 

RACING FOTO 

Veikals - rezerves daļas 

Serviss (Service) 

Saites (Links) 

Kontakti (Contacts) 

Kā izvēlēties savu auto. 

Vakances 

     
      SLUDINĀJUMI
Atrašanās vieta lapā: / PROVENTO racing team

- SLUDINĀJUMI
- PROVENTO autokross

Roberts Vītols uzvar Titans RX sacīkstē, Lidenhilā

Latvijas rallijkrosa braucējs Roberts Vītols nedēļas nogalē sarežģītā cīņā guva uzvaru Lielbritānijas Junior klasē Lidenhilā. Lielbritānijas čempionāta junior klase bija satelītsacīkste Titans RX posmam. Vītols, kurš britu Junior klasē startē visos Lielbritānijas čempionāta posmos, saņēma uzaicinājumu startēt arī ārpus čempionāta ieskaites esošajā sacīkstē. Cīņa Lidenhilā notika vienā pasākumā ar Titans RX seriāla posmiem. Sešu dalībnieku konkurencē lietainajā sestdienā sākums Robertam nebija veiksmīgs. Pirmajai kvalifikācijai tika izlozēta sarežģītā piektā starta vieta, bet pirmajā braucienā viens no konkurentiem Vītola mašīnu sagrieza un sasita, kā rezultātā latvietis sacīksti sāka ar pēdējo vietu. Toties jau no otrās kvalifikācijas latvietis grieza sacīkstes scenāriju sev par labu – startējot no pēdējās vietas Roberts izcīnīja uzvaru. Trešajā kvalifikācijā Vītols uzvarēja startā, taču pāris reižu trāpīja peļķēs, kurās nodzisa ātrums, tāpēc finišā otrā vietā. Cīņa turpinājās svētdien, kad trase bija sausāka. Ceturtajā kvalifikācijā tika aizvadīta īpaši sarežģīta cīņa, kurā Vītols guva uzvaru. Līdzīgs scenārijs arī finālā, kurā smagā cīņā par uzvaru latvieša mašīna tika arī griezta un stumta. Taču braucējs izturēja visus pārbaudījumus, gūstot uzvaru. Panākumam šoreiz vairāk psiholoģiska nozīme. Pirmkārt, uzvara gūta pasākumā, kurā pulcējās daudzas svarīgas pasaules rallijkrosa personības, gan braucēji, gan svarīgi speciālisti. Otrkārt, sacīkste uzskatāma par labu treniņu un uzkrātu pieredzi Lidenhilā, kas noderēs atlikušajos Lielbritānijas čempionāta sezonas posmos. Turklāt uzvara Lidenhilā seko pēc neveiksmēm iepriekš šajā trasē, kad no rokām izslīdēja iespējamās uzvaras.


Atpakaļ

Šeit uzskaitīta tikai neliela daļa no visa, kas nopērkams uz vietas vai pasūtāms, tāpēc lūgums apmeklēt mūsu internetveikalu www.veikals.provento.lv vai interesēties provento@provento.lv, tālr. 29444073, 67598488.

Auto rezerves daļu veikals Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunus autosportam paredzētus kombinezonus Speed ar FIA homologāciju.
Gan bērnu izmēri, ko grūti dabūt, gan pieaugušo.
Ķiverēm izmērs xxs, xs, - bērnu izmēri, kā arī lielāki izmēri pieaugušajiem.
Ir uz vietas bērnu izmēru cimdi, zābaciņi. 
Pieejami mūsu veikalā, vai dažu dienu laikā. Dažādi izmēri, arī citas krāsas.
Piedāvājumā arī nehomoloģēti kombinezoni, kas ir lētāki, lietus kombinezoni, ķiveres, cimdi, rezerves daļas, piederumi utt. uz vietas un uz pasūtījumu.

   
   
   
   
   

 

 


 

Pārdod rezerves daļas  Beta bagijam sākot no veselas mašīnas līdz vismazākajai detaļai. t. 67598488, 29444073

 

Iespējams pasūtīt pilnīgi jaunus Beta bagijus, lai piedalītos autokrosa sacensībās vai vienkāršiem izbraukumiem. Mašīnīte ir izgājusi oficiālus "Crash" testus un ir droša braukšanai bērniem no 4 gadu vecuma. Iespējams iegādāties arī bez motora, tad cena protams zemāka. t. 67598488, 29444073

 

          © PRO VENTO.   Izstrādāts: evolution.lv