Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Rezerves daļas

Modelis: Starteris LONCIN 5,5Zs 6,5Zs 7,5Zs ● : ● Ir veikalā
Starteris Loncin oriģināls 5,5Zs 6,5Zs 7,5Zs horizontālās kloķvārpstas motoriem un to analogiemImportējam no Vācijas bez starpniekiem, nav no Polijas vai Lietuvas.Garantija, serviss, rezerves daļas.Ir uz vietas veikalā, Provento, Rīgā, Biķernieku ielā 58.Nodrošinam godīgu, atbilstošu ..
29,80€
Bez PVN: 24,63€
Modelis: Gāzes svira traktoriem ● : ● Ir veikalā
Svira gāzes svira traktoriem ekskavatoriem mehāniska ar stāvokļa fiksāciju universāls pielietojums  Komatsu Hitachi Kobelco Doosan un citiem Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Prece ir..
38,00€
Bez PVN: 31,41€
Modelis: Trose gaitas ķerrai ● : ● Ir veikalā
Trose dumperim gaitas troseDer mūsu tirgotajiem dumperiem moto ķerrām.Iespējams, ka der arī citiem modeļiem. Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lētajiem variantiem.Importējam no VācijasParedzēts Vācijas tirgum, tātad kvalitāte augstāka. Ir uz vietas veikalā, Provento, R..
49,80€
Bez PVN: 41,16€
Modelis: Trose pagriezienam ķerrai ● : ● Ir veikalā
Trose pagrieziena vadības trose moto ķerrai dumperimDer mūsu tirgotajiem dumperiem.Iespējams, ka der arī citu ražotāju modeļiem. Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lētajiem variantiem.Importējam no VācijasParedzēts Vācijas tirgum, tātad kvalitāte augstāka. Ir uz vietas ..
46,80€
Bez PVN: 38,68€
Modelis: Gāzes trose 1,2m ● : ● Ir veikalā
Trose gāzes trose ar rokturi vibroblietei traktoram ekskavatoram 1,2m universāls pielietojumsBez fiksācijas ar "zobiņiem" . princips, ka saspiež lielu apaļu paplāksni.Uz vietas veikalā dažādas troses, kā arī daudz dažādu rezerves daļu. Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvali..
59,80€
Bez PVN: 49,42€
Modelis: Gāzes trose 1m ● : ● Ir veikalā
Trose gāzes trose traktoram ekskavatoram 1m universāls pielietojums Uz vietas veikalā dažādas troses, kā arī daudz dažādu rezerves daļu. Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lētajiem variantiem.Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Prece ir u..
68,00€
Bez PVN: 56,20€
Modelis: Čoka trose 1,5m ● : ● Ir veikalā
Trose traktoram metāla serde "čokam" gāzes trose universāls pielietojums garums apm. 152cm Uz vietas veikalā dažādas troses, kā arī daudz dažādu rezerves daļu. Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lētajiem variantiem.Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametr..
39,80€
Bez PVN: 32,89€
Modelis: Trose sajūga 1,8m universāls pielietojums ● : ● Ir veikalā
Trose universāla motoblokiem un daudziem citiem agregātiem universāls pielietojumsVar izmantot motoblokiem (diesel and gasoline engine micro-tiller 168F 170F 173F 178F 186FA 188F)Bet var izmantot visam citam, kam šāda nepieciešama. Universāls pielietojums.Labs, kvalitatīvs izpildījumsUz vietas ir da..
29,80€
Bez PVN: 24,63€
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)