UZMANĪBU! COVID-19 ārkārtas stāvokļa izsludināšanas laikā mūsu darba laiks ir no 9.00 līdz 17.00. Tomēr esam saniedzami telefoniski , un, ja iepriekš sarunāts, ​ tad apmaksātu preci var izņemt arī ārpus darba laika iepriekš par to vienojoties.

Lai izvairītos no nevajadzīgām domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un   akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos PROVENTO SIA, vienotais reģ.Nr. 40003185148 (turpmāk tekstā – PROVENTO) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

1. Tā kā veikals.provento.lv piedāvāto preču pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10.pantu, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

2. veikals.provento.lv visu preču cenas ir norādītas ieskaitot PVN 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

Vēršam uzmanību, ka maziem pasūtījumiem līdz 20,- Eur ,un kuriem nepieciešama piegāde, tiks piemērota administratīvo izdevumu maksa par pasūtījuma apstrādi 4,- Eur + Pvn . Tāda netiek piemērota, ja pircējs preci izņem veikalā pats.

3. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu vai norēķinoties preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā veikalā (bankomāta kartes nepieņemam) Biķernieku ielā 58, Rīgā.

Ja nepieciešama piegāde, izcenojumi šeit http://www.expresspasts.lv/lv/pakalpojumi/latvija/ekonomisks/cenas.html Tomēr tie var nedaudz atšķirties atkarībā no piegādājamās preces specifikas.

4. Veicot pasūtījumu nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai būtu iespēja klientam nosūtīt rēķinu-pavadzīmi, instrukcijas u.c. nepieciešamo dokumentāciju. Pasūtot preci iespējams izvēlēties vai nu saņemt to bez maksas PROVENTO veikalā   Biķernieku ielā 58, Rīgā , vai ar kurjeru firmas piegādi pasūtītajai precei norādītajā adresē. Visos  gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pirms vai pēc pasūtījuma noformēšanas.

   5. Ja pirkums veikts bez kurjera piegādes, tad nopirkto un apmaksāto preci nepieciešams izņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad      veikals.provento.lv paziņojis, ka  pasūtījums sagatavots saņemšanai.

6. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

7. Ja preces lietošanas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas garantijas vai ārpus garantijas ietvaros, preces servisa apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Jāuzrāda pirkuma dokumenti. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā servisa dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.

8. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).

   9. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas, prece tiek izmantota saimnieciskās darbības nodrošināšanai vai komercdarbībai.

   10. Interneta veikals "veikals.provento.lv"  patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties  ar    klientu pa viņa noradīto tālruņa nummuru vai e-pastu.

   11. Visiem attēliem ir informatīvs raksturs un prece var atšķirties no attēlos redzamā, jo ražotājs aizvien pilnveido savus izstrādājumus.

   12. PROVENTO SIA patur tiesības veikt preču cenu izmaiņas par to iepriekš nebrīdinot. Tāpēc var rasties gadījumi, kad kādi portāli bez sakaņošanas ar PROVENTO SIA, savās lapās izvieto mūsu produktus, kuru cenas var, iespējams, nesakrist ar tā brīža, mūsu uzņēmumā esošajām aktuālajām cenām. Tas attiecas arī uz dažādiem akcijas produktiem un piemērotajām cenu atlaidēm.

   13. PROVENTO SIA neuzņemas atbildību par citu portālu individuālajām aktivitātēm attiecībā uz mūsu preču cenu atspoguļojumu, darba laika atspoguļojumu, u.c. darbībām, kuru saturošā informācija var būt atšķirīga no PROVENTO SIA oficiālās informācijas.

   14. PROVENTO SIA patur visas tiesības cenu maiņai bez iepriekšēja brīdinājuma.