Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

A-tipa kāpnes

Modelis: A tipa 3 pakāpieni ● : ● Ir veikalā
Kāpnes trepes A tipa mājsaimniecības saliekamas 3 pakāpieni Pretslīdes pārklājumsLūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lielveikalu variantiem.Imports no Vācijas bez starpniekiem, nav no Polijas vai Lietuvas. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskai..
38,00€
Bez PVN: 31,41€
Modelis: A tipa 4 pakāpieni ● : ● Ir veikalā
Kāpnes trepes A tipa mājsaimniecības saliekamas 4 pakāpieni Pretslīdes pārklājumsLūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lielveikalu variantiem.Imports no Vācijas bez starpniekiem, nav no Polijas vai Lietuvas. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskai..
48,00€
Bez PVN: 39,67€
Modelis: A tipa 6 pakāpieni ● : ● Ir veikalā
Kāpnes trepes A tipa mājsaimniecības saliekamas 6 pakāpieni Pretslīdes pārklājumsLūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lielveikalu variantiem.Imports no Vācijas bez starpniekiem, nav no Polijas vai Lietuvas. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskai..
58,00€
Bez PVN: 47,93€
Modelis: Kāpnes 6 pakāpieni A tipa zelta krāsa ● : ● Ir veikalā
Kāpnes trepes mājsaimniecības saliekamas A tipa 6 pakāpieni zelta krāsā iederas jebkurā skaistā interjerāPretslīdes pārklājumsLūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lielveikalu variantiem.Imports no Vācijas bez starpniekiem, nav no Polijas vai Lietuvas.&..
128,00€
Bez PVN: 105,79€
Modelis: Saliekamas, slodze līdz 150kg ● : ● Iepriekšējs pasūtījums
Veikals - noliktava Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod no Vācijas, bez starpniekiem importētas, universālas, salokāmas A-tipa 5 pakāpnienu alumīnija kāpnes, trepes.Atbilst ES prasībām ar kvalitātes sertifikātu. (EN-131 un CE Norma).Ļoti pieprasītas gan amatieriem, gan profesionāļiem.Cena norād..
38,00€
Bez PVN: 31,41€
Modelis: Saliekamas, slodze līdz 150kg ● : ● Izpārdots
Veikals - noliktava Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod no Vācijas, bez starpniekiem importētas universālas salokāmas A-tipa 9 pakāpnienu alumīnija kāpnes, trepes.Atbilst ES prasībām ar kvalitātes sertifikātu. (EN-131 un CE Norma).Ļoti pieprasītas gan amatieriem, gan profesionāļiem.Cena norādīt..
48,00€
Bez PVN: 39,67€
Modelis: A tipa 2 pakapieni ● : ● Ir veikalā
Kāpnes trepes A tipa mājsaimniecības saliekamas 2 pakāpieni Pretslīdes pārklājumsLūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lielveikalu variantiem.Imports no Vācijas bez starpniekiem, nav no Polijas vai Lietuvas. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskai..
29,00€
Bez PVN: 23,97€
Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)