Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Pārbūves komplekti

Modelis: MTZ ● : ● Ir veikalā
Pārbūves komplekts, oriģinālā MTZ pāreja padomju motoblokam MTZ 05, 06, 09, pārbūvei uz jaunajiem 4 taktu motoriem.Komplektā ietiplst 3 gab. detaļas un nepieciešamās blīves. UZMANĪBU!!Lai gan šis ir oriģinālais MTZ rūpnīcas komplekts, tomēr uzskatam ka mūsu PROVENTO SIA konstruētās un Latvijā izgata..
368,00€
Bez PVN: 304,13€
Modelis: MF 70 ● : ● Ir veikalā
Pārbūves komplekts čehu motoblokam, pārbūvei uz jaunajiem Honda, Holzingers, Jlt, Lifan, Loncin, Zongshen un citiem analogiem motoriem.Mūsu pārbūves komplekts konstruēts tā, ka nav vajadzīgi nekādi metināšanas darbi. Pieskrūvē un lieto.Derīgs mūsu tirgotajiem motoriem.Nepieciešamas nelielas atslēdzn..
368,00€
Bez PVN: 304,13€
Modelis: PROVENTO MTZ 05, 08, 09 ● : ● Ir veikalā
Veikals- noliktava Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod- pāreju komplekts, kas paredzētas motobloku MTZ pārbūvei no vecā tipa motora uz jaunajiem importa Honda GX, Yannmar tipa dīzeļiem un to analogiem, jaunā tipa motoriem.Komplektā ietilpst 3 augstas precizitātes dažādas detaļas.Konstruēts un i..
298,00€
Bez PVN: 246,28€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)