Izvēlne
Jūsu grozs

Par Provento

Uzņēmums SIA Provento dibināts 1994. gadā. Gan Latvijas teritorijā, gan ārpus tās SIA Provento labi zināms, kā automašīnu tirgotājs. SIA Provento ir 100% Latvijas uzņēmums.

Laikam un uzņēmējdarbības videi mainoties, mūsu uzņēmums paralēli automašīnu tirdzniecībai pēdējo gadu laikā pastiprināti pievērsies dažādu saimniecībā nepieciešamu preču tirdzniecībai. Intensīvas mūsu darbības rezultātā esam kļuvuši par lielākajiem mazo industriālo motoru un to rezerves daļu tirgotājiem Baltijā.

No citiem internetveikaliem mēs atšķiramies ar to, ka piedāvājam nevis virtuālas, bieži vien neesošas, bet reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā.

Kā priekšrocību mūsu pircējiem var apgalvot to, ka mēs zinam ko tirgojam, jo kā nosacījumu esam stingri uzstādījuši, ka visas mūsu piedāvātās preces obligāti tiek izmēģinātas, lai mūsu uzņēmuma tirgotāji - konsultanti zinātu atbildes uz visiem pircēju specifiskiem jautājumiem par konkrētu preci.

Tāpat obligāts mūsu uzņēmuma nosacījums ir tas, ka nodrošinam rezerves daļas visām mūsu tirgotajām precēm, kā arī garantijas un pēcgarantijas servisu.

Visas mūsu preces tiek importētas tieši no ražotājiem, bez starpniekiem, vai kā to šodien pompozi mēdz teikt,- esam vairumā mūsu tirgoto preču ražotāju vienīgie importētāji un pārstāvji Latvijā.

Mūsu piedāvātās preces no citiem konkurentiem atšķiras ar to, ka tās paredzētas Vācijas, Austrijas un citiem Eiropas tirgiem. Ir vispārzināms, ka preces, kas piedāvātas Eiropā galvenokārt ir augstākas kvalitātes, nekā austrumu Eiropai paredzētās preces. Var salīdzināt piemēram tādas Vācijā nopērkamas vispārzināmas lietas kā veļas pulveri, bērnu pārtika, sulas, kafija u.c. arī citas nepārtikas un sadzīves preces.

Mūsu preču garantijas saistības un pēcgarantijas remontus veicam gan uz vietas mūsu PROVENTO servisa centrā, gan sadarbībā ar mūsu partneriem - ražotājiem. Līdz ar to mūsu uzņēmumam nav problēmu ne ar garantijas, ne pēcgarantijas saistību izpildi.

Mūsu interneta vietne ir mūžīgā tapšanas stadijā, jo katru dienu tam tiek pievienotas jaunas preces. Laipni esat aicināti arī klātienē apmeklēt mūsu veikalu Rīgā Biķernieku ielā 58, kā arī iepirkties mūsu internetveikalā.

Mēs nodrošināsim Jums labāko Eiropas kvalitāti, kā arī par saprotamām cenām, kas daudzos gadījumos ir zemākas nekā virknē reklamētos vai nereklamētos lielveikalos.

Kā maksāšanas līdzekļus pieņemam likumīgos skaidras naudas maksājumus un pārskaitījumu. Ar pārskaitījumu ir iespējams norēķināties gan attālināti, nebraucot pie mums, gan arī uz vietas mūsu veikala datorsistēmā, uz vietas veicot pārskaitījumu. Ja tā ir Swedbank, tad naudas pāskaitījums ienāks mūsu kontā jau pēc dažu minūšu uzgaidīšanas, un, preci varēsiet saņemt.

Banku kartes šobrīd nepieņemam un neapkalpojam kā tas notiek daudzviet Eiropā ierastas prakses ietvaros. Tas saistīts ar banku mūsu ieskatā nesamērīgi un nepamatoti augstajām starpniecības pieprasītajām izmaksām, kas neatbilst mūsu uzņēmuma interesēm pret klientiem, lai saglabātu pievilcīgus cenu piedāvājumus kopumā.

Mūsu preces var apskatīt un iegādāties Rīgā, Biķernieku ielā 58, kā arī mūsu interneta veikalā jebkurā laikā. Darba laiks darbadienās no 9-17. Sestd, Svētd. brīvs. Ziemas laikā iespējams darba laika saīsinājums. Lūdzam iepriekš noskaidrot.

Papildus vēlamies informēt, ka aicinam jaunus kolēģus pieteikties darbā mūsu ilgstoši stabilajā uzņēmumā. Par vakancēm var interesēties zvanot 29444073 vai rakstot e-pastu provento@provento.lv .

Paldies!

PROVENTO SIA komanda