Izvēlne
Jūsu grozs

Rezerves daļas

PROVENTO piedāvā plašu un uzreiz pieejamu rezerves daļu klāstu, nodrošinot ilgtermiņa darbību un uzticamību visām mūsu piedāvātajām precēm un iekārtām. Mūsu galvenais mērķis saviem klientiem ir nodrošināt rezerves daļu pieejamību mūsu piedāvātajām precēm, kas ir viens no galvenajiem elementiem, lai nodrošinātu preces ilgu un kvalitatīvu darbību, un novērstu vai samazinātu iespējamās problēmas vai aizkavēšanās darbā, nolietojuma vai tehnisku problēmu dēļ.


Pirms veikt pirkumu citur, it īpaši lielveikalos, aicinām rūpīgi izvērtēt katra konkrētā tirgotāja preču rezerves daļu nodrošināšanu un pieejamību, garantijas un pēcgarantijas peroidā ilgtermiņā. PROVENTO klientiem vienmēr ir bijis kā vieta, kur meklēt risinājumus dažādākajām gan pazīstamu marku, gan nezināmu preču rezerves daļām.


Mēs augsti vērtējam savus klientus un nepieciešamības gadījumā radīsim risinājumu, lai pie mums pirktā prece varētu kalpot cik vien ilgi iespējams. Protams, palīdzam arī klientiem, kas iegādājušies savas preces cituviet, kur veikali rezerves daļas nav spējīgi nodrošināt vai nav ieinteresēti to darīt, tomēr precēm, kuras nav pirktas pie mums, detaļu atrašana var būt grūtāka, ilgāka iespējams dārgāka, tāpēc aicinām pievienoties mūsu klientu lokam un par šo jautājumu neuztraukties. 


Lūdzam nesalīdzināt mūsu piedāvājumu ar tiem nenosakāmas izcelsmes lielveikalu zemas kvalitātes variantiem un precēm, kuras bieži atrodamas šodienas tirgū.

Uzmanieties no tirgū sastopamajiem neatbilstošas jaudas, parametru, specifikācijas un cenas precēm un iekārtām.