Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Kakla sargi

Modelis: Izmērs L ● : ● Ir veikalā
Kakla sargs. Izmērs L. 68 - 84kg. Der bērniem. Ar aizmugurējo atbalstu.Izmērs S -  27-45 kg,izmērs M - 45-68 kg,izmērs L - 68-84 kgizmērs XL - 84+ kgJebkādu jautājumu gadījumā droši zvaniet vai rakstiet. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Nodrošinam go..
239,00€
Bez PVN: 197,52€
Modelis: Oneal ● : ● Ir veikalā
Kakla sargs Oneal. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Prece ir regulāri uz vietas veikalā Provento, Rīgā Biķernieku ielā 58. Darba laiks P-Pt 9-18.Var iegādāties ar pārskaitījumu un sa..
298,00€
Bez PVN: 246,28€
Modelis: Izmērs: Uni ● : ● Ir veikalā
Kakla sargs. Universāls izmērs.Der bērniem. Ar aizmugurējo atbalstu.Laba izvēle. Visplašāk izmantotais kakla sargs. Arī mūsu PROVENTO Racing komanda lieto šos kakla sargus kartinga un krosskartu sacensībās.Iespējamās krāsas: melna, sakana, zila.Veicot pasūtījumu lūdzu norādiet vajadzīgo krāsu.Droši ..
28,80€
Bez PVN: 23,80€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)