Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Aprīkojums

Modelis: Elektriskie ● : ● Ir veikalā
Veikals - noliktava Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunu, nelietotu, iepakojumā profesionālu telferu, pacēlāju ratiņus - bīdītāju ar elektromotoruRatiņiPacēlājsBīdītājsViņčaTelferisLiela vadības pults, drošinātājs, papildus skriemelis. Atbilst Eiropas standartam.Pieejami telferi arī ar 120..
168,00€
Bez PVN: 138,84€
Modelis: Mehāniskie ● : ● Ir veikalā
Veikals - noliktava Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunu, nelietotu, iepakojumā profesionālu telferu, pacēlāju ratiņus - bīdītājuRatiņiPacēlājsBīdītājsViņčaTelferisAtbilst Eiropas standartam.Max. 1200kgPie mums veikalā arī pieejami telferi līdz 1200kg celtspējai.Visas cenas ar PVN. Var ar ..
98,00€
Bez PVN: 80,99€
Modelis: Statīvs ● : ● Ir veikalā
Veikals - noliktava Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā pārdod jaunu, nelietotu, iepakojumā profesionālu telferu un pacēlāju statīvuPacēlājsStatīvsViņčaTelferisAtbilst Eiropas standartam.Max. 1200kgTelferis cenā nav iekļauts. Tie ir nopērkami atsevišķi.Pie mums veikalā pieejami telferi līdz 1200kg cel..
48,00€
Bez PVN: 39,67€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)