Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Krāsošana

Modelis: Augstspiediena krāsošanas iekārta 2,2 l/min ● : ● Ir veikalā
Krāsošanas iekārta augstspiediena krāsotājs krāsas smidzinātājs 2,2 l/min profesionāla iekārtaBezgaisa krāsas smidzinātājs ir viegli lietojams smidzinātājs, kas nodrošina gludu apdari bez otas pēdām. Lieliski piemērots lielu projektu, piemēram, mājas ārpuses, žogu, klāju, garāžu, mēbeļu, apdares un ..
398,00€
Bez PVN: 328,93€
Modelis: Krāsošanas iekārta 8l ● : ● Ir veikalā
Krāsošanas iekārta ierīce ar 8 litru tvertni katluKrāsošanas bloks - 8L spiediena krāsas tvertnePneimatiskā smidzināšanas pistole, ko izmanto kopā ar krāsošanas tvertni. Komplektam raksturīgi ļoti labi izsmidzināšanas parametri un liels krāsošanas ātrums. Izsmidzināšanas platums līdz 40 cm - 20 cm a..
98,00€
Bez PVN: 80,99€
Modelis: Krāsošanas pistole 220V 400W ● : ● Ir veikalā
Krāsošanas pistole elektriska ar iebūvētu kompresoru nav nepieciešams kompresors Ļoti laba kvalitāteDarbojas no 220V tīklaUz vietas veikalā ir arī modelis ar akumulatoru. Var krāsot ar visiem materiāliem, kas paredzēti krāsošanai ar izsmidzināšanas pistoli.Esam paši izmēģinājuši, teicams instru..
49,80€
Bez PVN: 41,16€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)