Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Palīgierīces, Mērinstrumenti, Rokas instrumenti

Modelis: Testeris ● : ● Ir veikalā
Ierīce aizdedzes sveces un aizdedzes darbības pārbaudei.Ērta ierīce nestrādājoša mašīnas cilindra noteikšanai.Nav nekas jānoskrūvē, pievieno un pārbaudi.Der visu tipu motoriem kur izmanto aizdedzes sveces.Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu vei..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: Ph mērītājs ● : ● Ir veikalā
Augsnes pH līmeņa mērītājs, augsnes mitruma un gaismas intensitātes mērītājs - 3 in 1 Augsnes pH līmeņa mērītājs, augsnes mitruma un gaismas intensitātes mērītājs - 3 in 1 Šajā ierīcē apvienotas 3 funkcijas:1) Ph līmeņa mērītājs2) augsnes mitruma mērītājs3) saules gaismas intensitātes mērītājs Piemē..
10,80€
Bez PVN: 8,93€
Modelis: Ph mērītājs ● : ● Ir veikalā
Augsnes pH līmeņa mērītājs, augsnes mitruma un gaismas intensitātes mērītājs - 3 in 1 Šajā ierīcē apvienotas 3 funkcijas:1) Ph līmeņa mērītājs2) augsnes mitruma mērītājs3) saules gaismas intensitātes mērītājsnepieciešamo funkciju ieslēdz/pārslēdz ar slēdzīti, kurš ir uz priekšējā panelīša. Piemērots..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: Stangas ● : ● Ir veikalā
Augstspiediena šļauku presēšana ierīce portatīva,stangas, hidrauliska prese gaisa kondicionēšanas šļūteņu uzgaļiem šļauku prese, hidrauliska prese, komplektsŠī ierīce ir paredzēta kondiciononiera šļauku presēšanai, bet ievērojot ierīces parametru iespējas, var izmantot arī citu šļauku uzgaļu presēša..
249,00€
Bez PVN: 205,79€
Augstspiediena šļauku presēšana ierīce,stangas, hidrauliska prese gaisa kondicionēšanas šļūteņu uzgaļiem hidrauliska prese, komplekts
Atlaide
Modelis: Hidraulika ● : ● Ir veikalā
Augstspiediena šļauku presēšana ierīce,hidrauliskais prese gaisa kondicionēšanas šļūteņu uzgaļiem hidrauliska preseŠī ierīce ir paredzēta kondiciononiera šļauku presēšanai, bet ievērojot ierīces parametru iespējas, var izmantot arī citu šļauku uzgaļu presēšanai.Izcila iekārta ar to, ka katrā šļūtene..
289,00€ 298,00€
Bez PVN: 238,84€
Modelis: Bremžu atspiedējs ● : ● Ir veikalā
Bremžu cilindru atspiedējs universālsLaba kvalitāte, paši esam izmēģinājuši Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lētajiem variantiem. Uz vietas veikalā, Provento, Rīgā, Biķernieku ielā 58Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Visas cenas ar PV..
34,80€
Bez PVN: 28,76€
Modelis: Water tester pump ● : ● Ir veikalā
Cauruļu testēšanas sūknis, spiediena pārbaude, ūdens spiediena testēšana, hidraulisa spiediena pārbaude, 2,5 MPaMetāla vai izturīga plastikāta vanniņaSpecification: Brand new Color: Yellow Size: approx. 290x180x100mm Pressure: 2.5MPa Flow: 13ml / time  Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes..
68,80€
Bez PVN: 56,86€
Modelis: 10-210 Nm ● : ● Ir veikalā
Dinamometriskā atslēga 1/2"  10 - 210 NmVēršam uzmanību, ka šai atslēgai pievilkšanas spēks ir sākot ar 10 Nm, kas ir reti satopams ļoti universāls modelis ar plašu diapazonu 10 - 210 NmNormālais četrkantis muciņām 1/2 collu, ko lieto galvenokārt.Komplektā ietilpst :1) Dinamometriskā atslēga2) pagar..
49,80€
Bez PVN: 41,16€
Modelis: 2-24 Nm ● : ● Ir veikalā
Dinamometriskā atslēga 3/4"  2 - 24 NmNormālais četrkantis muciņām 3/4'' collu.Komplektā ietilpst :1) Dinamometriskā atslēga2) ērta izturīga plastmasas kārba Uz vietas arī citas dinamometriskās atslēgas;2 - 24 Nm, 1/4" četrkantis10 - 210 Nm, 1/2" četrkantis42 - 210 Nm, 1/2" četrkantis70 - 350 Nm, 1/..
48,80€
Bez PVN: 40,33€
Modelis: 8mm, 15 gab ● : ● Ir veikalā
Frēžu komplekts kokam. 15 Gab. komplektā, Koka frēzesKomplektā ietilpst 15 gab frēzes koka kastītē.Uz vietas veikalā 2 varianti kātu diametram 6,35mm vai 8mm.Veicot pasūtījumu lūdzu norādiet vajadzīgo kāta izmēru. Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lielveikalu variantie..
39,80€
Bez PVN: 32,89€
Modelis: AR991Prov ● : ● Ir veikalā
Graudu un sēklu mitruma mērītājs, profesionāls AR991Prov Apraksts:1. Šo graudu mitruma mērītāju var izmantot, lai izmērītu kukurūzas, kviešu, rīsu, sojas uc mitrumu.2. Ar balss ziņojumiem.3. Turklāt trauksmes iestatījums un atgādinājums par mazu enerģijas patēriņu var palīdzēt lietotājam veikt mērīj..
98,00€
Bez PVN: 80,99€
Modelis: 9-23mm ● : ● Ir veikalā
Gultņu novilcēja/izvilcēja komplekts iekšējiem diam. 9 - 23 mm Cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visos virzienos.Var iegādāties un saņemt ar kurjeru līdz pat durvīm attālināti, - veicot pārskaitījumu un saņemt preci nebraucot pie mums.Lai pasūtītu ar piegādi vajadzīgo preci, droši z..
56,80€
Bez PVN: 46,94€
Modelis: taisnstūra ● : ● Ir veikalā
Ierīce ielauztu un nolauztu skrūvju izskrūvēšanai.Taisnstūra veida.Ieurbjas nolauztajā skrūves vietā, tad iesit urbumā attiecīga izmēra šo tapu un uzmanīgi izkustinot izskrūvē ielauztās skrūves atlikumu.Arī citu veidu šādas un citas palīgierīces mūsu veikalā uz vietas. Visas cenas ar PVN. Var ar pār..
14,80€
Bez PVN: 12,23€
Modelis: Palīgierīce ● : ● Ir veikalā
Ierīce ielauztu un nolauztu skrūvju izskrūvēšanai.Ieurbjas nolauztajā skrūve, tad ieskrūvē attiecīga izmēra šo tapu un izskrūvē ielauztās skrūves atlikumu.Arī citu veidu šādas un citas palīgierīces mūsu veikalā uz vietas. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus..
8,90€
Bez PVN: 7,36€
Modelis: Palīgierīce ● : ● Ir veikalā
Ierīce ielauztu un nolauztu skrūvju izskrūvēšanai.Ieurbjas nolauztajā skrūve, tad ieskrūvē attiecīga izmēra šo tapu un izskrūvē ielauztās skrūves atlikumu.Arī citu veidu šādas un citas palīgierīces mūsu veikalā uz vietas. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: 1/4" ● : ● Ir veikalā
Instrumentu komplekts, muciņu komplekts, 46 sastāvdaļasIzmērs 1/4" Laba kvalitāte. Paši tādu lietojam. Tiešais imports no Vācijas noliktavas bez starpniekiem. Nav no Lietuvas vai Polijas.Lūdzam nesalīdzināt ar lētajiem, nezināmas izcelsmes, zemas kvalitātes variantiem. Visas cenas ar PVN. Var ar pār..
39,80€
Bez PVN: 32,89€
Modelis: Micro USB 1m ● : ● Ir veikalā
Kamera, videokamera, endoskops 7mm, 1m kabelis, pieslēdzama datoram ar USB un visām Android ierīcēm ar Micro USB, apgaismojums, satvērējs. USB datoram un Micro USB Android ierīcēm pieslēgums nav paredzēts Type-C Regulējams apgaismojuma spilgtumsVar uzņemt fotoattēlus vai video, ko vēlāk var nosūtīt ..
12,90€
Bez PVN: 10,66€
Modelis: 8mm, 1280x720 ● : ● Ir veikalā
Kamera, videokamera, endoskops 7mm, pieslēdzama visām Android ierīcēm,Micro USB un USB vienā ierīcē.Cietais kabelis 1m,Regulējams apgaismojumsVar uzņemt fotoattēlus vai video, ko vēlāk var nosūtīt email uc.Komplektā arī speciāli piestiprināmi āķīši iekritušas detaļas izvilkšanai, spogulītis sānu vir..
39,80€
Bez PVN: 32,89€
Modelis: 1m ● : ● Ir veikalā
Kamera, videokamera, endoskops 7mm, pieslēdzama datoram un visām Android ierīcēm,Pa tiešo pieslēdz Android telefonam vai planšetei un tml., tikai jāielādē kāda no daudzajām brīvi pieejamām aplikācijām. Var fiksēt foto attēlus kā arī video. USB datoram, Micro USB vai Type-C Android ierīcēm. 3 pieslēg..
16,80€
Bez PVN: 13,88€
Modelis: 5m ● : ● Ir veikalā
Kamera, videokamera, endoskops 7mm, pieslēdzama datoram ar USB un  Android ierīcēm kas atbalsta OTG, ar Micro USB pieslēgumuUSB datoram un Micro USB Android ierīcēm pieslēgums  Regulējams apgaismojuma spilgtumsVar uzņemt fotoattēlus vai video, ko vēlāk var nosūtīt email uc.Komplektā arī speciāli pie..
26,80€
Bez PVN: 22,15€
Rāda no 1 līdz 20 kopā 63 (Kopā lapu - 4)