Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Palīgierīces

Modelis: Testeris ● : ● Ir veikalā
Ierīce aizdedzes sveces un aizdedzes darbības pārbaudei.Ērta ierīce nestrādājoša mašīnas cilindra noteikšanai.Nav nekas jānoskrūvē, pievieno un pārbaudi.Der visu tipu motoriem kur izmanto aizdedzes sveces.Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu vei..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: Stangas ● : ● Ir veikalā
Augstspiediena šļauku presēšana ierīce portatīva,stangas, hidrauliska prese gaisa kondicionēšanas šļūteņu uzgaļiem šļauku prese, hidrauliska prese, komplektsŠī ierīce ir paredzēta kondiciononiera šļauku presēšanai, bet ievērojot ierīces parametru iespējas, var izmantot arī citu šļauku uzgaļu presēša..
249,00€
Bez PVN: 205,79€
Augstspiediena šļauku presēšana ierīce,stangas, hidrauliska prese gaisa kondicionēšanas šļūteņu uzgaļiem hidrauliska prese, komplekts
Atlaide
Modelis: Hidraulika ● : ● Ir veikalā
Augstspiediena šļauku presēšana ierīce,hidrauliskais prese gaisa kondicionēšanas šļūteņu uzgaļiem hidrauliska preseŠī ierīce ir paredzēta kondiciononiera šļauku presēšanai, bet ievērojot ierīces parametru iespējas, var izmantot arī citu šļauku uzgaļu presēšanai.Izcila iekārta ar to, ka katrā šļūtene..
289,00€ 298,00€
Bez PVN: 238,84€
Modelis: Bīdmērs ● : ● Ir veikalā
Bīdmērs tērauda, paredzētā precizitāte līdz 0,1mm Prece ir uz vietas veikalā Provento, Rīgā Biķernieku ielā 58. Darba laiks P-Pt 9-18.Var iegādāties ar pārskaitījumu un saņemt preci ar kurjeru līdz durvīm- attālināti (nebraucot pie mums).Lai pasūtītu ar piegādi vajadzīgo preci, droši zvaniet vai sūt..
16,90€
Bez PVN: 13,97€
Modelis: Bremžu atspiedējs ● : ● Ir veikalā
Bremžu cilindru atspiedējs universālsLaba kvalitāte, paši esam izmēģinājuši Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lētajiem variantiem. Uz vietas veikalā, Provento, Rīgā, Biķernieku ielā 58Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Visas cenas ar PV..
34,80€
Bez PVN: 28,76€
Modelis: 12 Gab. ● : ● Ir veikalā
Bremžu cilindru atspiedēju komplekts 12gab. Augstvērtīga kvalitāte.Bremžu cilindru atspiešanai atpakaļ vietā bremžu kluču maiņas gadījumā.Der visām galvenajām auto markām.Hroma vanādija tērauds (CT 45) Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi:..
38,90€
Bez PVN: 32,15€
Modelis: Water tester pump ● : ● Ir veikalā
Cauruļu testēšanas sūknis, spiediena pārbaude, ūdens spiediena testēšana, hidraulisa spiediena pārbaude, 2,5 MPaMetāla vai izturīga plastikāta vanniņaSpecification: Brand new Color: Yellow Size: approx. 290x180x100mm Pressure: 2.5MPa Flow: 13ml / time  Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes..
68,80€
Bez PVN: 56,86€
Modelis: 8mm, 15 gab ● : ● Ir veikalā
Frēžu komplekts kokam. 15 Gab. komplektā, Koka frēzesKomplektā ietilpst 15 gab frēzes koka kastītē.Uz vietas veikalā 2 varianti kātu diametram 6,35mm vai 8mm.Veicot pasūtījumu lūdzu norādiet vajadzīgo kāta izmēru. Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lielveikalu variantie..
39,80€
Bez PVN: 32,89€
Modelis: Gāzes detektors ● : ● Ir veikalā
Gāzes noplūdes detektors, dažādu smaržu un smaku detektors, universāls testerisPie gāzes noplūdes smakas sāk pastiprināti pīkstēt.Būtiski ir tas, ka ar regulatoru var pieregulēt vajadzīgo jūtību katrai vajadzībai. Sāk skanēt arī konstatējot citas smakas Darbību var redzēt šeit: https://youtu.be/6tC9..
59,80€
Bez PVN: 49,42€
Modelis: 6,3x6,3x56mm ● : ● Ir veikalā
Griežņu komplekts metālapstrādei. Cena ar PVN.Lūdzam nesalīdzināt ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lētajiem variantiem.Importējam tieši no Vācijas bez starpniekiem, nekādas Polijas un Lietuvas.Paredzēts Vācijas tirgum, tātad kvalitāte augstāka. Uz vietas veikalā, Provento, Rīgā, Biķernieku ..
24,80€
Bez PVN: 20,50€
Modelis: 9-23mm ● : ● Ir veikalā
Gultņu novilcēja/izvilcēja komplekts iekšējiem diam. 9 - 23 mm Cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visos virzienos.Var iegādāties un saņemt ar kurjeru līdz pat durvīm attālināti, - veicot pārskaitījumu un saņemt preci nebraucot pie mums.Lai pasūtītu ar piegādi vajadzīgo preci, droši z..
56,80€
Bez PVN: 46,94€
Modelis: Palīgierīce ● : ● Ir veikalā
Ierīce ielauztu un nolauztu skrūvju izskrūvēšanai.Ieurbjas nolauztajā skrūve, tad ieskrūvē attiecīga izmēra šo tapu un izskrūvē ielauztās skrūves atlikumu.Arī citu veidu šādas un citas palīgierīces mūsu veikalā uz vietas. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: Palīgierīce ● : ● Ir veikalā
Ierīce ielauztu un nolauztu skrūvju izskrūvēšanai.Ieurbjas nolauztajā skrūve, tad ieskrūvē attiecīga izmēra šo tapu un izskrūvē ielauztās skrūves atlikumu.Arī citu veidu šādas un citas palīgierīces mūsu veikalā uz vietas. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus..
8,90€
Bez PVN: 7,36€
Modelis: Micro USB 1m ● : ● Ir veikalā
Kamera, videokamera, endoskops 7mm, 1m kabelis, pieslēdzama datoram ar USB un visām Android ierīcēm ar Micro USB, apgaismojums, satvērējs. USB datoram un Micro USB Android ierīcēm pieslēgums nav paredzēts Type-C Regulējams apgaismojuma spilgtumsVar uzņemt fotoattēlus vai video, ko vēlāk var nosūtīt ..
12,90€
Bez PVN: 10,66€
Modelis: Ķēžu prese universāla koferītī ● : ● Ir veikalā
Ķēdes prese posmu sadalītājs ķēžu prese presējamais universāls labas kvalitātes plastmasas koferītī Šis rīks ir paredzēts ķēdes posmu kniedēšanai, veidojot nebeidzamu ķēdi, un ir pietiekami daudzpusīgs, lai to izmantotu izciļņu ķēdē, lai vadītu ķēdes, vai kā ķēdes pārtraucēju, izspiežot tapu.Ta..
29,80€
Bez PVN: 24,63€
Modelis: Kniedētājs ● : ● Ir veikalā
Kniedēšanas pistole pneimatiska.Kompletā izturīgs koferis ar piederumiem un kniedēm.Teicama kvalitāte, zinam, jo paši lietojam šādu pistoli. Cena ar PVN.Lūdzam nesalīdzināt ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lētajiem variantiem.Importējam tieši no Vācijas bez starpniekiem, nekādas Polijas un ..
79,80€
Bez PVN: 65,95€
Modelis: Siksna ● : Ir veikalā
Kravas siksnas, štropes mašīnas nostiprināšanai Vieglo auto, džipu, mikroautobusu nostiprināšanai uz treilera.Izturība 2 tonnas. Ein Radsicherungsgurt besteht aus: 1x Losende 35 mm breit und 220 cm lang mit einem Fingerspitzhaken (auch ideal für gelochte Böden) 1x Trapezband 50 mm breit und 40 cm la..
28,00€
Bez PVN: 23,14€
Modelis: 600mmx20mm ● : ● Ir veikalā
Detaļu satvērējs, lokans, garums 600mmCenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visos virzienos. Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā veikalā(bankomāta kartes nepieņem). Var iegādāties un saņemt ar kurjeru līdz pat durvīm attālināti, - veicot pārskaitījumu un saņemt preci nebrauc..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: Detaļu satvērējs ● : ● Ir veikalā
Detaļu satvērējs, lokans, multifunkcionāls, garums 640mmFunkcijas: 1) satveršana, 2)apgaismojums Led, 3)magnēts.Cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visos virzienos. Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā veikalā(bankomāta kartes nepieņem). Var iegādāties un saņemt ar kurjeru ..
18,80€
Bez PVN: 15,54€
Modelis: Detaļu satvērējs ● : ● Ir veikalā
Detaļu satvērējs, lokans, galā magnēts, garums 560mm Cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visos virzienos. Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā veikalā(bankomāta kartes nepieņem). Var iegādāties un saņemt ar kurjeru līdz pat durvīm attālināti, - veicot pārskaitījumu un saņem..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Rāda no 1 līdz 20 kopā 42 (Kopā lapu - 3)