Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Elektropiederumi

Modelis: Universāla ● : ● Ir veikalā
Aizdedzes atslēga universāla dažādai tehnikai. Ar startēšanas funkciju.Atslēgai trīs stāvokļi:1)ielikt, 2) pagriezt ieslēdzot aizdedzi, 3) startēšana.Var izmantot auto, moto, traktortehnikai un arī citai tehnikai, kur vien ir nepieciešamība.Ir arī dažādu citu auto, moto, traktortehnikas modeļu aizde..
19,80€
Bez PVN: 16,36€
Modelis: Universāla ● : ● Ir veikalā
Aizdedzes atslēga universāla dažādai tehnikai. Ar startēšanas funkciju.Atslēgai trīs stāvokļi:1)ielikt, 2) pagriezt ieslēdzot aizdedzi, 3) startēšana. Var izmantot traktortehnikai, auto, moto, un arī citai tehnikai, kur vien ir nepieciešamība.Ir arī dažādu citu auto, moto, traktortehnikas modeļu aiz..
26,80€
Bez PVN: 22,15€
Modelis: Moto ● : ● Ir veikalā
Aizdedzes atslēga universāla moto tehnikai. Bez startēšanas funkcijas.Atslēgai divi stāvokļi,- 1)ielikt, 2) pagriezt ieslēdzot aizdedzi, kā daudziem motocikliem.Startēšanas funkcijas nav. Var izmantot moto un arī citai tehnikai, kur vien ir nepieciešamība.Ir arī dažādu citu auto, moto, traktortehnik..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: Moto ● : ● Ir veikalā
Aizdedzes atslēga universāla moto tehnikai. Bez startēšanas funkcijas.Atslēgai divi stāvokļi,- 1)ielikt, 2) pagriezt ieslēdzot aizdedzi, kā daudziem motocikliem.Startēšanas funkcijas nav. Var izmantot moto un arī citai tehnikai, kur vien ir nepieciešamība. Ir arī dažādu citu auto, moto, traktortehni..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: 3 kontakti ● : ● Ir veikalā
Aizdedzes atslēga universāla. Ar startēšanas funkciju.ar 3 pieslēgkontaktiem.Šai atslēgai ir 3 pozīcijas :    0 / +1 / +21) ielikt atslēgu2) Ieslēgšanas pozīcija3) Startēšanas pozīcija  Uz vietas ir arī ar 4 pieslēgkontaktiem.Izmanto traktortehnikai, un visai auto un moto tehnikai, kur vien ir nepie..
19,80€
Bez PVN: 16,36€
Modelis: 4 kontakti ● : ● Ir veikalā
Aizdedzes atslēga universāla ar startēšanas funkciju un 4 pieslēgkontaktiemŠai atslēgai ir 4 pozīcijas :    -1 / 0 / +1 / +21) ielikt atslēgu2) Ieslēgšanas pozīcija pa kreisi no atslēgas ielikšanas pozīcijas3) Ieslēgšanas pozīcija pa labi no atslēgas ielikšanas pozīcijas3) Startēšanas pozīcija vēl v..
19,80€
Bez PVN: 16,36€
Modelis: 12V 6A AGM Lādētājs ● : ● Ir veikalā
Akumulatoru lādējamā ierīce ineliģentais lādētājs GEL ,AGM VRLA ar digitālu displeju un visiem pārējiem akumulatoriem 6V un 12VParedzēts akumulatoriem no 4 Ah līdz 100 ah,  Max 6A(NAV PAREDĒTS LITIJA BATERIJĀM ! Tās ir pamatā portatīvajām ierīcēm, foto, videokamerās, dažādos atskaņotājos, sadzīves i..
39,80€
Bez PVN: 32,89€
Modelis: Absaar 30Amp ● : ● Ir veikalā
Akumulātoru lādētājs ABSAAR, profesionāla kvalitāte, paredzēts standarta svina skābes akumulatoram. Piemērots izmantošanai visdažādākajos transportlīdzekļos, ieskaitot automašīnas, mikroautobusus un motormājas. Nepieciešama manuāla atvienošana no akumulatora, kad tas ir uzlādēts. Korpuss no cieta me..
138,00€
Bez PVN: 114,05€
Modelis: Ampērmetrs ● : ● Ir veikalā
Ampērmetrs60 - 0 - 60 AMPUz vietas veikalā ir arī citi mērinstrumenti Ir uz vietas veikalā, Provento, Rīgā, Biķernieku ielā 58.Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārska..
14,80€
Bez PVN: 12,23€
Modelis: Eļļas spiediens ● : ● Ir veikalā
Eļļas spiediena rādītājs pulkstenis ar spiediena sensoru komplekts 12V  Power: Professional 12V The Light Color: White Diameter: 2 inch / 52mm Read: 0 - 100PSI Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā uz vietas..
29,80€
Bez PVN: 24,63€
Modelis: UK - EU ● : ● Ir veikalā
Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lielveikalu variantiem.Importējam tieši no Vācijas bez starpniekiem, nav no Polijas vai Lietuvas.Paredzēts Vācijas tirgum, tātad kvalitāte augstāka.Cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visos virzienos.Var iegādāties un sa..
2,80€
Bez PVN: 2,31€
Modelis: E marķējums ● : ● Ir veikalā
Lukturis aizmugurējais traktoriem, piekabēm, plaša pielietojuma universāls, ar numura apgaismojumu, E marķējums Lukturī ir viss nepieciešamais: Gabarīts, Stop, Pagrieziens, Reģistrācijas numura apgaismojumsAr "E" marķējumu, kas ļauj iziet tehnisko apskatiUz vietas veikalā arī lukturis bez numura apg..
7,90€
Bez PVN: 6,53€
Modelis: Lukturis ● : ● Ir veikalā
Lukturis aizmugurējais traktoriem, piekabēm, plaša pielietojuma universāls, bez numura apgaismojumaLukturī ir viss nepieciešamais: Gabarīts, Stop, pagrieziens. Ar "E" marķējumu, kas ļauj iziet tehnisko apskatiUz vietas veikalā arī lukturis ar numura apgaismojumu, kā arī citi lukturu modeļi. Visas ce..
7,90€
Bez PVN: 6,53€
Modelis: 12V 2 poz. ● : ● Ir veikalā
Slēdzis 12V 5A gaismas 2 pozīcijas universāls, traktortehnikai u.c.2 pozīcijas:1)izslēgs ,2)pavelkot uz āru - ieslēgts. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā uz vietas veikalā čeks vai pavadzīme (bankomāta k..
14,80€
Bez PVN: 12,23€
Modelis: Slēzis 12/24V 3 pozīcijas ● : ● Ir veikalā
Slēdzis 12V/24V, gaismas 3 pozīcijas universāls, traktortehnikai u.c., ar drošinātāju 3 pozīcijas:1)izslēgs ,2)pavelkot uz āru - 1. pozīcija -ieslēgts (gabarīti)3) Vēlreiz pavelkot uz āru - 2. pozīcija ieslēgts (tuvās gaismas) Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ..
16,80€
Bez PVN: 13,88€
Modelis: Youli ● : ● Ir veikalā
Slēdzis 8  ( 0 - 7) pozīcijas akumulatoru lādētājam Youli 500V 20ADerīgs mūsu tirgotajiem akumulatoru lādētājiem Youli DFC - 650PDerīgs daudzu ražotāju lādētājiemStrāva 690V , 20A Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Prece ir uz vietas veikalā, Rīgā, Biķernieku ielā 58..
34,80€
Bez PVN: 28,76€
Modelis: 6/12/24V ● : ● Ir veikalā
Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudāVar iegādāties ar pārskaitījumu un saņemt preci ar kurjeru līdz durvīm- attālināti (nebraucot pie mums).Lai pasūtītu vajadzīgo preci ar piegādi, droši zvaniet vai sūtiet ..
12,90€
Bez PVN: 10,66€
Modelis: 6/12/24V ● : ● Ir veikalā
Masas slēdzis 6/12/24V 100A. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudāVar iegādāties ar pārskaitījumu un saņemt preci ar kurjeru līdz durvīm- attālināti (nebraucot pie mums).Lai pasūtītu vajadzīgo preci ar piegā..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: On/Off ● : ● Ir veikalā
Slēdzis. Der dažādām vajadzībām un ierīcēm.Slēdža galā ir lampiņa kas iedagas, kad slēdzis ir ieslēgtsizmanto visur, kur tāds nepieciešams, automašīnām, traktortehnikai utt.Vaicājiet visas vajadzīgās detaļas mūsu veikalā. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: Start/stop 6/12/24V ● : ● Ir veikalā
Slēdzis auto moto vai traktortehnikai. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudāVar iegādāties ar pārskaitījumu un saņemt preci ar kurjeru līdz durvīm- attālināti (nebraucot pie mums).Lai pasūtītu vajadzīgo..
18,80€
Bez PVN: 15,54€
Rāda no 1 līdz 20 kopā 30 (Kopā lapu - 2)