Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Statīvs malkas zāģēšanai

Modelis: Malkas sagatavošanas iekārta 15t ● : ● Ir veikalā
Malkas zāģis skaldītājs vienlaicīgi Malkas sagatavošanas iekārta 15TIespējas:15t līdz 27 tonnu malkas pārstrādes mašīna pēc izvēles.2. CE pārbaudīts un sertificēts TÜV.2. komplektē ar benzīna dzinēju vai dīzeļdzinēju rokas vai elektriskais starts pēc izvēles.3 .Maks. šķelšanas garums līdz 530mm/550m..
5 880,00€
Bez PVN: 4 859,50€
Modelis: Statīvs ● : ● Ir veikalā
Statīvs malkas zāģēžanai ar iepēju iestiprināt motorzāģi vai elektrozāģi.Esam izmēģinājuši, ģeniāli ērta ierīce malkas sagarināšanai ar motorzāģi dažādiem malkas diametriem.Der arī ļoti maza diametra zaru ātrai sagarināšanai.Iebūvēts garuma šablons, kas ļauj sazāģēt vienādā garumā. Visas cenas ar PV..
118,00€
Bez PVN: 97,52€
Modelis: Statīvs ● : ● Ir veikalā
Ērts statīvs malkas zāģēšanai, ar kura palīdzību var sazāģēt vajadzīga lieluma un garuma malku.Svars: 8 kg Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā uz vietas veikalā.Var iegādāties ar pārskaitījumu un saņemt pr..
59,80€
Bez PVN: 49,42€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)