Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Slēdzis

Modelis: 12V 2 poz. ● : ● Ir veikalā
Slēdzis 12V 5A gaismas 2 pozīcijas universāls, traktortehnikai u.c.2 pozīcijas:1)izslēgs ,2)pavelkot uz āru - ieslēgts. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā uz vietas veikalā čeks vai pavadzīme (bankomāta k..
14,80€
Bez PVN: 12,23€
Modelis: Slēzis 12/24V 3 pozīcijas ● : ● Ir veikalā
Slēdzis 12V/24V, gaismas 3 pozīcijas universāls, traktortehnikai u.c., ar drošinātāju 3 pozīcijas:1)izslēgs ,2)pavelkot uz āru - 1. pozīcija -ieslēgts (gabarīti)3) Vēlreiz pavelkot uz āru - 2. pozīcija ieslēgts (tuvās gaismas) Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ..
16,80€
Bez PVN: 13,88€
Modelis: Youli ● : ● Ir veikalā
Slēdzis 8  ( 0 - 7) pozīcijas akumulatoru lādētājam Youli 500V 20ADerīgs mūsu tirgotajiem akumulatoru lādētājiem Youli DFC - 650PDerīgs daudzu ražotāju lādētājiemStrāva 690V , 20A Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Prece ir uz vietas veikalā, Rīgā, Biķernieku ielā 58..
34,80€
Bez PVN: 28,76€
Modelis: 6/12/24V ● : ● Ir veikalā
Masas slēdzis 6/12/24V 100A. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudāVar iegādāties ar pārskaitījumu un saņemt preci ar kurjeru līdz durvīm- attālināti (nebraucot pie mums).Lai pasūtītu vajadzīgo preci ar piegā..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: 6/12/24V ● : ● Ir veikalā
Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudāVar iegādāties ar pārskaitījumu un saņemt preci ar kurjeru līdz durvīm- attālināti (nebraucot pie mums).Lai pasūtītu vajadzīgo preci ar piegādi, droši zvaniet vai sūtiet ..
12,90€
Bez PVN: 10,66€
Modelis: On/Off ● : ● Ir veikalā
Slēdzis. Der dažādām vajadzībām un ierīcēm.Slēdža galā ir lampiņa kas iedagas, kad slēdzis ir ieslēgtsizmanto visur, kur tāds nepieciešams, automašīnām, traktortehnikai utt.Vaicājiet visas vajadzīgās detaļas mūsu veikalā. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: Start/stop 6/12/24V ● : ● Ir veikalā
Slēdzis auto moto vai traktortehnikai. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudāVar iegādāties ar pārskaitījumu un saņemt preci ar kurjeru līdz durvīm- attālināti (nebraucot pie mums).Lai pasūtītu vajadzīgo..
18,80€
Bez PVN: 15,54€
Modelis: 250V ● : ● Ir veikalā
Slēdzis līdz  250V. Kvalitatīvs. Vaicājiet visas vajadzīgās detaļas mūsu veikalā. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā uz vietas veikalā.Var iegādāties ar pārskaitījumu un saņemt preci ar kurjeru līdz durvī..
4,98€
Bez PVN: 4,12€
Modelis: 12/24V ● : ● Ir veikalā
Slēdzis elektrisks 12/24V ar aizsargu pret nejaušu ieslēgšanos.Kvalitatīvs. Bieži izmantots autosporta vajadzībām.Ar diodes apgaismojumu. Importējam tieši no Vācijas, nekādas Polijas un Lietuvas, kā daudziem citiem.Paredzēts Vācijas tirgum, tātad kvalitāte augstāka.Lūdzam nesalīdzināt šos ar nezinām..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: Slēdzis ● : ● Ir veikalā
Slēdzis universāls, traktortehnikai u.c. plaša pielietojuma, precīzi fiksē stāvokli, laba kvalitāte Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā uz vietas veikalā čeks vai pavadzīme (bankomāta kartes nepieņem) Nodr..
3,90€
Bez PVN: 3,22€
Modelis: Poga ● : ● Ir veikalā
Spiedpoga, startera poga, gumijas uzgalis, plašs pielietojums, universāla Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā uz vietas veikalā čeks vai pavadzīme (bankomāta kartes nepieņem) Nodrošinam godīgu, atbilstošu ..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: Taimeris ● : ● Ir veikalā
Taimeris, slēdzis akumulatoru lādējamai iekārtai Youli AC 250V 15A 60 min Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Prece ir uz vietas veikalā, Rīgā, Biķernieku ielā 58. Darba laiks P-Pt 9-18.Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 12 (Kopā lapu - 1)