Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Rotax daļas

Modelis: Remonta komplekts ● : ● Ir veikalā
Benzīna sūkņa Mikuni membrānu remonta komplekts.Derīgs mūsu tirgotajam benzīna sūknim Mikuni. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Prece ir regulāri uz vietas veikalā Provento, Rīgā Biķe..
29,80€
Bez PVN: 24,63€
Modelis: Mikuni tips sūknis ● : ● Ir veikalā
Benzīna sūknis Mikuni analogs  degvielas sūknis plaša pielietojuma.Piedāvājumā arī oriģinālais Mikuni mūsu veikalā. Cena protams augstāka.Uzmanieties no krāpniekiem!! Oriģinālajam sūknim ir lējumā iestrādāts uzraksts kā mūsu attēlos.Attēlos redzams analogs kam nav Mikuni uzraksta. Kā arī oriģinālais..
48,80€
Bez PVN: 40,33€
Modelis: Gaisa filtra elements NOX2/ACTIVE ● : ● Ir veikalā
Gaisa filtra elements NOX2/ACTIVE Plašs rezerves daļu, aprīkojuma un ekipējuma sortiments mūsu veikalā.Imports no Vācijas. Prece ir uz vietas veikalā, Rīgā, Biķernieku ielā 58Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums va..
49,80€
Bez PVN: 41,16€
Modelis: 10, 11, 12, 13, 14 zobi pēc izvēles ● : ● Ir veikalā
Rotax zobrats bez Rotax marķējuma.Iespējamais zobu skaits : 10, 11, 12, 13, 14Cena par 1 gab pēc izvēles.Veicot pasūtījumu lūdzu norādiet vajadzīgo zobu skaitu. Visas cenas ar PVN.Varam nosūtīt ar kurjeru visos virzienos.Droši zvaniet vai rakstiet par nepieciešamajām rezerves daļām. ..
13,80€
Bez PVN: 11,41€
Modelis: 11, 12, 13 vai 14 zobi pēc izvēles ● : ● Ir veikalā
Rotax zobrats oriģināls ar Rotax marķējumu.Iespējamais zobu skaits : 11, 12, 13, 14Veicot pasūtījumu lūdzu norādiet vajadzīgo zobu skaitu. Visas cenas ar PVN.Varam nosūtīt ar kurjeru visos virzienos.Droši zvaniet vai rakstiet par nepieciešamajām rezerves daļām. ..
28,00€
Bez PVN: 23,14€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)