Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Motoru statīvi, turētāji

Modelis: Motora statīvs transmisijas atbalsts 500kg ● : ● Ir veikalā
Motora statīvs, atbalsts 500 kgPaceļ motoru, bastāms uz spārnu iekšējām malām.svars:18kgImportējam tieši no Vācijas bez starpniekiemParedzēts Vācijas tirgum, tātad kvalitāte augstāka par saprātīgu cenu.Ir uz vietas veikalā, Provento, Rīgā, Biķernieku ielā 58Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehn..
74,80€
Bez PVN: 61,82€
Modelis: Universāls ● : ● Ir veikalā
Motoru, dzinēju statīvs, turētājs. Universāls. Der dažādu matoru iestiprināšanai remonta laikā.Imports no Vācijas, nav no Lietuvas vai Polijas.CE sertifikāts. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru u..
198,00€
Bez PVN: 163,64€
Modelis: Universāls ● : ● Ir veikalā
Motora statīvs, turētājs. Universāls. Der dažādu matoru iestiprināšanai remonta laikā.Imports no Vācijas, nav no Lietuvas vai Polijas.CE sertifikāts. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu..
158,00€
Bez PVN: 130,58€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)