Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Elektronika

Modelis: 12V 6A AGM Lādētājs ● : ● Ir veikalā
Akumulatoru lādējamā ierīce ineliģentais lādētājs GEL ,AGM VRLA ar digitālu displeju un visiem pārējiem akumulatoriem 6V un 12VParedzēts akumulatoriem no 4 Ah līdz 100 ah,  Max 6A(NAV PAREDĒTS LITIJA BATERIJĀM ! Tās ir pamatā portatīvajām ierīcēm, foto, videokamerās, dažādos atskaņotājos, sadzīves i..
39,80€
Bez PVN: 32,89€
Modelis: 6/12V 12A ● : ● Ir veikalā
Akumulatoru baterijas lādētājs 6 vai 12V, 2 – 12 A. Patiesie dati. Uzmanieties no citu tirgotāju sagrozītiem datiem. Būsiet vīlušies nopērkot sev nepiemērotu ierīci, kurai nav patiesi parametri. Vaicājiet mums, mēs jums izstāstīsim un ieteiksim, balstoties uz mūsu personāla akadēmiskām zināšanām LED..
69,80€
Bez PVN: 57,69€
Modelis: Ar tahometru ● : ● Ir veikalā
Motorstundu skaitītājs ar tahometru.Var precīzi noteikt, kad maināma eļļa, veicamas apkopes. Noderīga lieta labam saimniekam.Viegli un ērti pievienojams. Vadiņu pietin pie svečvada un gatavs.Derīgs visam, kas rūc.Atkarībā no saņemtās preču partijas, skaitītāja iepakojums var atšķirties, nemainot pre..
28,00€
Bez PVN: 23,14€
Modelis: skaitītājs ● : ● Ir veikalā
Motorstundu skaitītājs. Var precīzi noteikt, kad maināma eļļa, veicamas apkopes. Noderīga lieta labam saimniekam.Viegli un ērti pievienojams. Vadiņu pietin pie svečvada un gatavs.Derīgs visam, kas rūc un ar aizdedzes sveci.Atkarībā no saņemtās preču partijas, skaitītāja iepakojums var atšķirties, ne..
24,80€
Bez PVN: 20,50€
Modelis: Bezvada, vibrācijas princips. ● : ● Ir veikalā
Motorstundu skaitītājs. Skaita sajūtot vibrācijas, bez vada.Var precīzi noteikt, kad maināma eļļa, veicamas apkopes. Noderīga lieta labam saimniekam.Viegli un ērti lietojams. Piestiprinot ierīci motoram, vibrācijas iespaidā, tas sāk skaitīt darba stundas.Derīgs visam, kas rūc.Atkarībā no saņemtās pr..
29,80€
Bez PVN: 24,63€
Modelis: 12V 2 poz. ● : ● Ir veikalā
Slēdzis 12V 5A gaismas 2 pozīcijas universāls, traktortehnikai u.c.2 pozīcijas:1)izslēgs ,2)pavelkot uz āru - ieslēgts. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā uz vietas veikalā čeks vai pavadzīme (bankomāta k..
14,80€
Bez PVN: 12,23€
Modelis: On/Off ● : ● Ir veikalā
Slēdzis. Der dažādām vajadzībām un ierīcēm.Slēdža galā ir lampiņa kas iedagas, kad slēdzis ir ieslēgtsizmanto visur, kur tāds nepieciešams, automašīnām, traktortehnikai utt.Vaicājiet visas vajadzīgās detaļas mūsu veikalā. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: 250V ● : ● Ir veikalā
Slēdzis līdz  250V. Kvalitatīvs. Vaicājiet visas vajadzīgās detaļas mūsu veikalā. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā uz vietas veikalā.Var iegādāties ar pārskaitījumu un saņemt preci ar kurjeru līdz durvī..
4,98€
Bez PVN: 4,12€
Modelis: 12/24V ● : ● Ir veikalā
Slēdzis elektrisks 12/24V ar aizsargu pret nejaušu ieslēgšanos.Kvalitatīvs. Bieži izmantots autosporta vajadzībām.Ar diodes apgaismojumu. Importējam tieši no Vācijas, nekādas Polijas un Lietuvas, kā daudziem citiem.Paredzēts Vācijas tirgum, tātad kvalitāte augstāka.Lūdzam nesalīdzināt šos ar nezinām..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: Slēdzis ● : ● Ir veikalā
Slēdzis universāls, traktortehnikai u.c. plaša pielietojuma, precīzi fiksē stāvokli, laba kvalitāte Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā uz vietas veikalā čeks vai pavadzīme (bankomāta kartes nepieņem) Nodr..
3,90€
Bez PVN: 3,22€
Modelis: Poga ● : ● Ir veikalā
Spiedpoga, startera poga, gumijas uzgalis, plašs pielietojums, universāla Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā uz vietas veikalā čeks vai pavadzīme (bankomāta kartes nepieņem) Nodrošinam godīgu, atbilstošu ..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: Voltmetrs ● : ● Ir veikalā
Voltmetrs universāls diametrs 52 mmAr apgaismojumu 12V, 0,3AUz vietas veikalā ir arī citi mērinstrumenti Ir uz vietas veikalā, Provento, Rīgā, Biķernieku ielā 58.Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā ..
19,80€
Bez PVN: 16,36€
Modelis: Voltmetrs digitāls ● : ● Ir veikalā
Voltmetrs universāls 12V    12V Voltage meterTest accuracy: ± 0.2Measurement speed: about 2 times per secondWiring mode: two wires can be connected with positive and negative poles.Conductor length: 1mMeasuring voltage: 5-20VProduct certification: CE / RoHSProduct weight: 30gSize:57.2mm/2.23in x 29...
16,80€
Bez PVN: 13,88€
Rāda no 1 līdz 13 kopā 13 (Kopā lapu - 1)