Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Mērierīces

Modelis: Ph mērītājs ● : ● Ir veikalā
Augsnes pH līmeņa mērītājs, augsnes mitruma un gaismas intensitātes mērītājs - 3 in 1 Šajā ierīcē apvienotas 3 funkcijas:1) Ph līmeņa mērītājs2) augsnes mitruma mērītājs3) saules gaismas intensitātes mērītājsnepieciešamo funkciju ieslēdz/pārslēdz ar slēdzīti, kurš ir uz priekšējā panelīša. Piemērots..
9,80€
Bez PVN: 8,10€
Modelis: Ph mērītājs ● : ● Ir veikalā
Augsnes pH līmeņa mērītājs, augsnes mitruma un gaismas intensitātes mērītājs - 3 in 1 Augsnes pH līmeņa mērītājs, augsnes mitruma un gaismas intensitātes mērītājs - 3 in 1 Šajā ierīcē apvienotas 3 funkcijas:1) Ph līmeņa mērītājs2) augsnes mitruma mērītājs3) saules gaismas intensitātes mērītājs Piemē..
10,80€
Bez PVN: 8,93€
Modelis: AR991Prov ● : ● Ir veikalā
Graudu un sēklu mitruma mērītājs, profesionāls AR991Prov Apraksts:1. Šo graudu mitruma mērītāju var izmantot, lai izmērītu kukurūzas, kviešu, rīsu, sojas uc mitrumu.2. Ar balss ziņojumiem.3. Turklāt trauksmes iestatījums un atgādinājums par mazu enerģijas patēriņu var palīdzēt lietotājam veikt mērīj..
98,00€
Bez PVN: 80,99€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)