Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Degvielas sistēma

Modelis: Remonta komplekts ● : ● Ir veikalā
Benzīna sūkņa Mikuni membrānu remonta komplekts.Derīgs mūsu tirgotajam benzīna sūknim Mikuni. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Prece ir regulāri uz vietas veikalā Provento, Rīgā Biķe..
29,80€
Bez PVN: 24,63€
Modelis: Benzina sūknis universāls ● : ● Ir veikalā
Benzīna sūknis dažādai tehnikai universāls darbināms ar vakuumu motorolleri sniega motocikli kvadracikli utt.Ļoti plašs pielietojums Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lētajiem variantiem.Importējam no VācijasParedzēts Vācijas tirgum, tātad kvalitāte augstāka. Ir uz vie..
16,80€
Bez PVN: 13,88€
Modelis: Mikuni tips sūknis ● : ● Ir veikalā
Benzīna sūknis Mikuni analogs  degvielas sūknis plaša pielietojuma.Piedāvājumā arī oriģinālais Mikuni mūsu veikalā. Cena protams augstāka.Uzmanieties no krāpniekiem!! Oriģinālajam sūknim ir lējumā iestrādāts uzraksts kā mūsu attēlos.Attēlos redzams analogs kam nav Mikuni uzraksta. Kā arī oriģinālais..
48,80€
Bez PVN: 40,33€
Modelis: Ieplūde ● : ● Ir veikalā
Ieplūdes kolektors sacīkšu, Slong, Honda GX160, Gx200, Gx210, alumīnijs, CNC izgatavotsPieskruvē un lieto.Parasti izmanto sacīkšu motoriem 5,5 Zs, 6,5 Zs, 7,5 ZsUz vietas plašs motoru un rezerves daļu klāsts. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu..
46,80€
Bez PVN: 38,68€
Modelis: Krāns ● : ● Ir veikalā
Krāns degvielas padevei, universāls Ir arī daudz citu dažādu modeļu benzīna krāni uz vietas mūsu veikalā.Droši zvaniet vai rakstiet. isas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā uz vietas veikalā čeks vai pavadzīme ..
14,80€
Bez PVN: 12,23€
Modelis: Briggs krāns ● : ● Ir veikalā
Krāns degvielas padevei, universāls, Briggs / StrattonIzmanto arī Briggs&Stratton motoriem Ir arī daudz citu dažādu modeļu benzīna krāni uz vietas mūsu veikalā, arī rezeves daļas Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skai..
16,80€
Bez PVN: 13,88€
Modelis: Izsucejs 1500cc ● : ● Ir veikalā
Pistole degvielas eļļas un citu šķidrumu izsūknēšanai un uzpildīšanai 1500ccKomplektā dažādi uzgaļiUz vietas veikalā arī citu izmēru un pielietojuma pistoles plašā klāstā. Importēts tieši no Vācijas bez starpniekiemNodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Preci var apskatī..
58,00€
Bez PVN: 47,93€
Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)