Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

SUP

Modelis: Mini kompresors ● : ● Ir veikalā
Kompresors Mini auto kompresors Uzlādes banka telefonamŠo modeli izvēlējāmies mūsu PROVENTO veikala piedāvājumā, jo tas ir universāls tai skaitā izmantojams kā uzlādes banka telefonam vai citai atbilstošai ierīcei.Paredzēts ne tikai auto riepu uzpumpēšanai, bet arī velo riepām, matračiem, sporta bum..
69,80€
Bez PVN: 57,69€
Modelis: Adapteris ● : ● Ir veikalā
SUP adapteris, pumpja adapteris gaisa pumpimIzmanto, ja vēlas SUP dēli piepumpēt ar automašīnas pumpi, kompresoru un tml. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā uz vietas veikalā čeks vai pavadzīme (bankomāta..
19,80€
Bez PVN: 16,36€
Modelis: SUP airis ● : ● Ir veikalā
SUP dēļa airis, saliiekams no 3 daļām.Var mainīt aira garumu, ar speciālu fiksatoru fiksējot vajadzīgajā garumā. Dažādi SUP dēļi un aksesuāri mūsu veikalā uz vietas.Rakstiet, jautājiet! Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lielveikalu variantiem.Importējam no Vācijas bez ..
28,80€
Bez PVN: 23,80€
Modelis: SUP sēdeklis ● : ● Ir veikalā
SUP sēdeklisTeicama kvalitāte.Ja negribas stāvēt kājās uz SUP dēļa, tad šāds sēdeklis ļoti atvieglo ūdens izpriecas.Esam paši izmēģinājuši, - jauniešiem patīk stāvēt kājās uz SUP dēļa, bet pieaugušie labprāt peld sēdus, izmantojot sēdekli. Tas konstruēts tā, ka tiešām var atspiest muguru un ir ļoti ..
39,80€
Bez PVN: 32,89€
Modelis: Siksna ● : ● Ir veikalā
SUP dēļa vai cita cietā dēļa pārnēsāšanas siksna Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā uz vietas veikalā čeks vai pavadzīme (bankomāta kartes nepieņem) Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametr..
24,80€
Bez PVN: 20,50€
Modelis: Spura 9" - 22cm ● : ● Ir veikalā
SUP dēlis ķīlis spura SUP spura Piepūšama SUP dēļa ķīlis speciāla augstas kvalitātes plastmasa 9" vai 22cmTikai spura. uz vietas veikalā arī komplekts ar pamatni.Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā uz..
24,80€
Bez PVN: 20,50€
Modelis: Ķīlis ● : ● Ir veikalā
SUP dēļa ķīlis, spura SUP spura . Piepūšama SUP dēļa ķīlis, noņemamsTiek tirgots kopā ar pamatni. Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.Norēķinu veidi: pārskaitījums vai skaidrā naudā uz vietas veikalā čeks vai pavadzīme (bankomāta kartes nepieņem) Nodroš..
34,80€
Bez PVN: 28,76€
SUP dēlis, 3,05 m piepūšams, 2022./23..gada dizains un modelis, izstrādāts Francijas tirgum, 5 slāņi, Standart Up Paddle board, SUP sports
Atlaide
Modelis: 2022. /23.g. ● : ● Ir veikalā
SUP dēlis, 3,05 m piepūšams, 2022./23..gada dizains un modelis, ļoti stilīgs un dārgs izskats.Dizains, izskats un šis modelis Izstrādāts Francijas tirgum, Standart Up Paddle board, SUP sportsCentrālajai spurai sānos ir vēl 2 papildus sānu spuras, kas padara šo SUP stabilāku un noturīgāku taisnvirzie..
298,00€ 398,00€
Bez PVN: 246,28€
Modelis: SUP 3,3 m ● : ● Ir veikalā
SUP dēlis, komplekts, piepūšams 3,30m Komplektā ietilpst dēlis, airis, gaisa sūknis ar manometru, remonta komplekts, ērta soma kur to visu salikt, arī dēli.Sēdeklis nav iekļauts cenā, tas nopērkams atsevišķi. SUP dēļa Izmēri:Garums 3,30 m  Platums 81 cmBiezums 15 cmSvars 17 kg, Vēršam uzmanību uz to..
498,00€
Bez PVN: 411,57€
Modelis: SUP sēdeklis ● : ● Ir veikalā
Sēdeklis SUP dēlim, universāls. Cena 29,80, Eur norādīta tikai par sēdekli.  Uz vietas veikalā piedāvājumā arī SUP dēlis, komplekts, piepūšams 3,30m par akcijas cenu 239,- Eur.Komplektā ietilpst dēlis, airis, gaisa sūknis ar manometru, remonta komplekts, ērta soma kur to visu salikt, arī dēli.SUP dē..
29,80€
Bez PVN: 24,63€
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)