Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Tranšeju racējs

Modelis: Asmeņi ● : ● Ir veikalā
Veikals - noliktava Provento Biķernieku ielā 58 pārdod rezerves nažu skiemelis mūsu tirgotajai celmu frēzei. Tiešais imports no Vācijas noliktavas bez starpniekiem. Nav no Lietuvas vai PolijasNodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu..
348,00€
Bez PVN: 287,60€
Modelis: RP-L ● : ● Ir veikalā
Irdinātājs ar cauruļu ieguldītāju dziļirdinātājs ierīce ar ko iegulda zemē caurules kabeļus un tmlModelis  RP-L Ideāli piemērots cietas zemes irdināšanai, celmu vai akmeņu izraušanai, koku stādīšanai, polietilēna cauruļu un kabeļu ieguldīšanai un citiem darbiem. video no youtube darbībā var redzēt š..
880,00€
Bez PVN: 727,27€
Modelis: Ķēde tranšeju racējam ● : ● Ir veikalā
Tranšeju racēja darba ķēde komplektāPilns ķēdes komplekts ja nepiciešma mainītImportējam no Eiropas bez starpniekiem, nav no Polijas vai Lietuvas.Paredzēts Vācijas tirgum, tātad kvalitāte augstāka. Kā arī saprātīga cena.Garantija, serviss, rezerves daļas.Ir uz vietas veikalā, Provento, Rīgā, Biķerni..
980,00€
Bez PVN: 809,92€
Tranšeju racējs  ar benzīna motoru 15 zs
Atlaide
Modelis: Tranšeju racējs Hefei 15 Zs ● : ● Ir veikalā
Veikals - noliktava Provento, Rīgā, Biķernieku ielā 58 pārdod jaunu tranšeju racēju ar 15zs (max 16zs) benzīna motoru.Vēršam uzmanību uz to, ka pārsvarā tirgū satopami tranšeju racēji ar zemāku motora jaudu.Ļoti elegants, pārliecinošs, kvalitatīvs izpildījums, zinātāji novērtēs apskatot.Ir..
1 680,00€ 1 980,00€
Bez PVN: 1 388,43€
Modelis: Tranšeju racējs 16Zs Rato ● : ● Ir veikalā
Veikals - noliktava Provento, Rīgā, Biķernieku ielā 58 pārdod jaunu tranšeju racēju 16zs (max 16zs) koncerna RATO  benzīna motors. Ar skrūvēšanas augstuma regulēšanu, kas ievērojami atvieglo darbu. Zinātāji sapratīs..Ar palīgriteni vieglākai iekārtas darbībaiVēršam uzmanību uz to, ka pārsv..
2 280,00€
Bez PVN: 1 884,30€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)