Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Motorstundu skaitītāji

Modelis: Ar tahometru ● : ● Ir veikalā
Motorstundu skaitītājs ar tahometru.Var precīzi noteikt, kad maināma eļļa, veicamas apkopes. Noderīga lieta labam saimniekam.Viegli un ērti pievienojams. Vadiņu pietin pie svečvada un gatavs.Derīgs visam, kas rūc.Atkarībā no saņemtās preču partijas, skaitītāja iepakojums var atšķirties, nemainot pre..
28,00€
Bez PVN: 23,14€
Modelis: skaitītājs ● : ● Ir veikalā
Motorstundu skaitītājs. Var precīzi noteikt, kad maināma eļļa, veicamas apkopes. Noderīga lieta labam saimniekam.Viegli un ērti pievienojams. Vadiņu pietin pie svečvada un gatavs.Derīgs visam, kas rūc un ar aizdedzes sveci.Atkarībā no saņemtās preču partijas, skaitītāja iepakojums var atšķirties, ne..
24,80€
Bez PVN: 20,50€
Modelis: Bezvada, vibrācijas princips. ● : ● Ir veikalā
Motorstundu skaitītājs. Skaita sajūtot vibrācijas, bez vada.Var precīzi noteikt, kad maināma eļļa, veicamas apkopes. Noderīga lieta labam saimniekam.Viegli un ērti lietojams. Piestiprinot ierīci motoram, vibrācijas iespaidā, tas sāk skaitīt darba stundas.Derīgs visam, kas rūc.Atkarībā no saņemtās pr..
29,80€
Bez PVN: 24,63€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)