Izvēlne
Jūsu grozs
Sveicināti mūsu interneta vietnē! Mēs piedāvājam tikai reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā. Tā kā visas preces paši izmēģinam darbībā, tad zinam to īpašības. Nodrošinam garantiju, pilnu servisu un rezerves daļas

Figūrzāģi

Modelis: Einhell BT-JS 800 ● : ● Ir veikalā
Einhell importētājs Provento Biķernieku ielā 58 auto rezerves daļu veikals pārdod jaunus iepakojumā Vācu EINHELL figūrzāģi BT-JS 800.Viegli maināmi asmeņi, lai to izdarītu nav nepieciešami nekādi palīginstrumenti. Iebūvēts LED lukturis. Brīvi pārredzams griešanas materiāls.Maināms griešanas leņķis g..
50,00€
Bez PVN: 41,32€
Modelis: Einhell TH-SS 405 E ● : ● Ir veikalā
Einhell importētājs Provento Biķernieku ielā 58, Rīgā veikals - noliktava pārdod jaunu iepakojumā vācu EINHELL TH-SS 405 E figūrzāģis.Koka darbagaldsElektriskais figūrzāģisZāģis smalkām figūrāmMaināmi asmenīši, regulējams galda leņķis un kustības ātrums, klusa darbība.Lūdzam vācu Einhell nesalīdzinā..
118,00€
Bez PVN: 97,52€
Modelis: Einhell RT-JS 85 ● : ● Ir veikalā
Einhell importētājs Provento Biķernieku ielā 58, pārdod jaunu iepakojumā Vācu EINHELL profesionālo figūrzāģi RT-JS 85.Viegli maināmi asmeņi, lai to izdarītu nav nepieciešami palīginstrumenti. Iebūvēts LED lukturis. Brīvi pārredzams griešanas materiāls.Dažu sekunžu laikā maināms griešanas leņķis gan ..
69,00€
Bez PVN: 57,02€
Modelis: Lomvum 76601 ● : ● Ir veikalā
Mini cirkulārais zāģis universāls ar lāzera tēmēšanu LOMVUM220V, 450W, cirkulārais zāģisĪpaši labās lietas:   1) Lāzera tēmeklis, 2) putekļu novadīšanas caurule, 3) viegls, 4) nav ļoti skaļšPaņemot rokās ir laba instrumenta sajūta, - zinātāji sapratīs...Labi piemērota ierīce dažādiem darbiem, lai ne..
148,00€
Bez PVN: 122,31€
Modelis: Zāģis ● : ● Ir veikalā
Zāģis urbjmašīnai, uzgalis, palīgierīce.Iestiprina urbjmašīnas patronā un zāģē. Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lielveikalu variantiem.Importējam tieši no Vācijas bez starpniekiem, nav no Polijas vai Lietuvas.Paredzēts Vācijas tirgum, tātad kvalitāte augstāka.Cenas a..
48,80€
Bez PVN: 40,33€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)